Kaj beremo?

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

23. nov 2018 14:33

J. Moyes: Samo jaz

Zanimiva knjiga, prvi (Ob tebi) in ta del sta mi bila všeč, drugi pa ne.

 

leny

štimka  

član od: 25.10.2015

sporočila: 24

23. nov 2018 14:44

Po knjigi Jojo Moyes-Ob tebi, je bil posnet film in je bil predvajan na Pop Tv. Cel potek filma je bil do potankosti tak, kot sem si ga predstavljala ob branju knjige. Film si lahko ogledaš tudi na youtube. Tudi glavna igralca so izbrali do potankosti takšna kot sem si ju predstavljala. Pogrešam edino nadaljevanje, njeno življenje po tem, kako je živela, ko ga je spremila h zadnjem počitku..

 

 

C'est la vie :)

DormChef  

član od: 23.8.2018

sporočila: 112

27. nov 2018 12:14

michel foucalt- zgodovina norosti v casu klasicizma

vlasta jakusic- kako smo hodile v feministicno gimnazijo

sabina znidarsic- ora et labora - in molci, zenska!

DormChef

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

28. nov 2018 8:20

štimka je napisal/a:

Po knjigi Jojo Moyes-Ob tebi, je bil posnet film in je bil predvajan na Pop Tv. Cel potek filma je bil do potankosti tak, kot sem si ga predstavljala ob branju knjige. Film si lahko ogledaš tudi na youtube. Tudi glavna igralca so izbrali do potankosti takšna kot sem si ju predstavljala. Pogrešam edino nadaljevanje, njeno življenje po tem, kako je živela, ko ga je spremila h zadnjem počitku..

 

 

C'est la vie :)

Preberite Brez tebe. Nadaljevanje knjige Ob tebi.

Zvončica

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

6. jan 2019 18:39

Paolo Giordano: Samotnost praštevil - knjiga, kakršne name v splošnem ne naredijo vtisa, branja le-te pa kar nisem mogla prekiniti.

Guillaume Cannat: Glej jih, zvezde! (Najlepši prizori na nebu v letu 2019) - uh, koliko lepega nas čaka :-D

Lp

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko. cervus

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

6. jan 2019 21:15

priporočam:

Hendrik Groen: Skrivni dnevnik Hendrika Groena, starega 83 let in 1/4, ter

                          Skrivni dnevnik Hendrika Groena, starega 85 let: do konca se živi

Kelli Estes: Dekle, ki je pisalo s svilo

 

"Stressed is desserts spelled backwards!"

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

7. jan 2019 9:55

rebecca je napisal/a:

priporočam:

Hendrik Groen: Skrivni dnevnik Hendrika Groena, starega 83 let in 1/4, ter

                          Skrivni dnevnik Hendrika Groena, starega 85 let: do konca se živi

Kelli Estes: Dekle, ki je pisalo s svilo

 

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Hendrika tudi jaz priporočan. Prijetno branje, polno topline in optimizma.

 

Sonja

Yaxim  

član od: 13.9.2016

sporočila: 29

7. jan 2019 11:33

Lazarjeve ženske. 

Yaxim

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

7. jan 2019 13:12

Prebrala Eleanor Oliphant is Completely Fine (Gail Honeyman). Priporočam. Če jo boste prebrali, na posebneže(čudake, frike in kar je še podobnih oznak) v svoji okolici  nikoli več ne boste gledali z enakim očmi (seveda če ste imeli do sedaj kak problem s tem).

sonci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti