Peka piškotov za praznike

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

27. dec 2005 8:52

Meni pa Sibova štorija ni bila prav nič smešna... človek se mi je RES zasmilil. Veš koliko enih problemov je imel in to ravno zdaj, v prazničnem času. Kot zakleto! Veš Lijana, takim stvarem se ni za posmehovati- kako pa bi se ti počutila, če bi ti nekdo napisal to, kar si ti Sibi? Ne vem no- nekateri res ne znate sočustvovati- saj je prav, človek si lahko misli svoje, ne more pa prav vse "butnit ven"! Lep dan vam želim

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. dec 2005 9:25

Siba, ti si za anekdoto leta. Mamamia mamamia

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

27. dec 2005 10:21

Mislim da Siba tega ni napisal da bi vsi ob branju tega jokali,ampak da bi se malo tudi nasmejali.Tudi meni se je podobno zgodilo za možev rojstni dan.Izpadlo je tako da smo se nakoncu vsi pošteno nasmejali .Take stvari se dogajajo tudi najbolj izkušenim kuharjem ,čeprav sem jaz daleč od tega.Mislim,da Lijana s tem ni mislila nič slabega. kalcicl

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

27. dec 2005 10:55

Hi,naj bodo veseli prazniki !To je bil namen mojega pisanja. Mlin je še odprt,moke pa imajo toliko, da jo celo prodajajo.Zato v sredo sledi repriza. Lp > siba

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

27. dec 2005 11:38

Bravo Siba- lepo, da ti te male nesreče niso vzele volje (se je mani zadnjič naredilo podobno, ker sem hotela narest 5 stvari naenkrat.. In sem mislila, da bom za nekaj časa izgubila voljo, pa sem jo na srečo samo za tisti dan. Lepo sem prespala stvar, pa je bilo. Še dobro pa, da imamo 2 psa in 4 mačke, ki so bili moje polomije zelo, zelo veseli ) Lep dan vam želim

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

27. dec 2005 11:40

Siba, sem se tudi sama pošteno nasmejala, čeprav verjamem, da tebi ni bilo takrat do smeha. Ponavadi je tako, da ko je najmanj treba, ti utečene stvari ne uspejo. Da povem še svojo štorijo. Moja "tamlada" ima zelo rada kruhove cmoke. Ker sem ji hotela ustreč, so bili za kosilo predvideni cmoki in zrezki v naravni omaki. Na žalost pa sem "knedle" pobirala po loncu s penavko, ker so mi razpadli na pra faktorje. K zrezkom smo jedli samo kruh, razkuhani cmoki pa so romali v pomije. Gobica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. dec 2005 11:56

Joj, rozanec, ne no tako resno, saj se Sibi nihče ni privoščljivo smejal - iz njegovega pisanja ja veje ena sama dobra volja, češ, še vi se nasmejte, kaj se mi je zgodilo. Sibo poznam in vem, da se sploh ni kaj prida zaskrbel nad dogajanjem - kdo bi se pa jezil, če ti kolač splava po vodi zaradi dobre kapljice v pravi družbi? VSak od nas nosi v sebi kakšno podobno anegdoto, pa kaj - jaz sem se sama sebi vedno smejala in štorije razlagala še drugim, da so še oni imeli kaj od dogajanja...Ko pa je tašča enkrat padla z lestve, sva se s svakinjo, njeno hčerko, tako smejali, da je nisva mogli pobrat. Šele ko sva se odsmejali, sva ji pomagali na noge, pa še potem, med podpiranjem pri hoji, so nama solze tekle od smeha, ker je bil prizor res smešen, in se je še ona začela smejat, čeprav je imela zvit gleženj in je morala k zdravniku...Mamamia mamamia

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

27. dec 2005 12:00

Sej nisem mislila slabo...RES NE ... ampak ko sem brala Sibino prigodo... dejansko se mi je človek zasmilil in mi ni bilo smešno (ker vem kako sem jaz zadnjič veselo metala stvari stran- če bi se mi takrat kdo smejal, vem da bi ga...). Pa brez zamere Lep dan vam želim Sporočilo je spremenil(a) rozanec dne 27. dec 2005 12:01:14

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

27. dec 2005 14:33

Sem še enkrat prebrala, sory, ampak meni se zdi tako smešno napisano, že prvi stavek, da ne morem, da se ne bi smejala - pa brez privoščljivosti. Skratka, zdi se mi na moč zabavno napisano, pri tem nisem mislila nič slabega. Se strinjam z mamamio glede anekdote leta. Siba, naj ti v sredo uspe tako, kot si si zamislil. Lp

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

27. dec 2005 17:13

Ha,ha Siba,to pa je bila zelo adrenalinska peka! Vesele praznike in srečno Novo leto vam želi Marjetka cvetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti