Vrečke za krašenje

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

2. nov 2005 22:17

Jaz pa prisegam na tupperwerjevo kroglico za okraševanje...z njo se da zelo enakomerno in lepo okrasiti torto, poleg tega pa je možno ostanek lepo zapreti s pokrovčkom in ga shraniti mogoče še za kakšno kavico in podobno. Lp, Katjuška

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. nov 2005 18:42

Zaradi čokoladnih zvezdic iz Vendeline se zmetala toliko denarja za različne skoraj vrečke in nazadnje v Solingenovi trgovini kupila kao profesionalno, malo dražja in dva nastavka, ki sta pa bila draga ko žefran. Je dokaj velika, taka močna plastika. To je ena boljših pridobitev moje sladke kuhinje. Sem pa precej dalec iz Ljubljane, tako da me izbira na Brnčičevi že dolgo vznemirja. frina

mihana  

član od: 22.9.2004

sporočila: 122

3. nov 2005 19:36

jaz imam pa ta problem da mi med vrečko in nastavkom leze krema ven...kaj je narobe a moram kaj odrezat??? lp mihana

MajaMaja  

član od: 2.11.2005

sporočila: 4

3. nov 2005 20:12

Kaj pa tiste plastične "pištole" ki imajo nastavke za okraševanje ter za oblikovanje piškotov? Je to vredu? MajaMaja

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. nov 2005 22:22

Pištole po mojih izkušnja niso v redu. Moja vrečka se na nastavku napne, pa ne pretrga, zato ne teče masa ven. In to se mi je zdelo zelo pomembno. frina

isiliel  

član od: 7.6.2004

sporočila: 62

3. nov 2005 22:44

katjushka je napisal/a:
Jaz pa prisegam na tupperwerjevo kroglico za okraševanje...z njo se da zelo enakomerno in lepo okrasiti torto, poleg tega pa je možno ostanek lepo zapreti s pokrovčkom in ga shraniti mogoče še za kakšno kavico in podobno. Lp, Katjuška
Nikoli slišala za kroglico za okraševanje... Kako pa zgleda? Kje se da kupit? Katja

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

4. nov 2005 7:52

Tudi sama najrajši uporabljam plastično "brizgalko" ,po vseh živčnih bojnah s temi slaščičarskimi vrečkami sem končno pred nekaj tedni ugotovila ,da bi bilo dobro v slaščičarsko vrečko dati tudi eno čisto navadno vrečko(kot za shranjevanje živil v skrinjo ) predno polniš s kremo ali smetano,seveda jo morate malo odrezati,pogrutavščina je uspela, slaščičarska vrečka se ni več rosila oziroma ni več vezala vlago nase -ker potem je krema ali pa tudi sladka smetana izgubila na kvaliteti,po končanem delu navadno vrečko potegneš ven in ti šlašč. vrečka ostane skoraj čista . lp Marta

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

4. nov 2005 8:20

isiliel je napisal/a:
katjushka je napisal/a:
Jaz pa prisegam na tupperwerjevo kroglico za okraševanje...z njo se da zelo enakomerno in lepo okrasiti torto, poleg tega pa je možno ostanek lepo zapreti s pokrovčkom in ga shraniti mogoče še za kakšno kavico in podobno. Lp, Katjuška
Nikoli slišala za kroglico za okraševanje... Kako pa zgleda? Kje se da kupit? Katja
Katja! To je taka plastična kroglica, narejena nekako na harmoniko, da lahko stiskaš kremo ven, kroglica pa se, ko jo izpustiš vrne v svojo obliko. Na eni strani ima za vstavit šobice za brizganje, na drugi strani pokrovček... meni jo je mama kupila na eni predstavitvi od tupperware, pa je v dveh letih še nisem sprobala, ker se mi je vedno zdelo, da sene bo obnesla - nekam nerodna mi deluje. Tako še naprej vztrajam z vrečko za krašenje. tjas

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

4. nov 2005 8:22

Živijo, Katja! Omenjeno kroglico je mogoče kupiti samo pri prodajalcih posode tupperware (cena je nekaj nad 3000 SIT), zato, če mogoče koga poznaš, ki to posodo prodaja, se oglasi pri njemu in boš izvedela vse podrobnosti; če pa nikogar ne poznaš, pa ti mogoče lahko jaz kako pomagam...kar se pa same kroglice tiče, je res super zadeva, saj je tako sestavljena, da krema nikjer ne leze ven, ima 4 različne nastavke, krema se fino polni in enakomerno stiska ven, poleg tega, sem že omenila, se da kroglica zapreti in kasneje krema porabiti za sadno kupo, kavico itd. V glavnem, odkar jo imam, moje torte izgledajo veliko lepše...Lp, Katjuška

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

4. nov 2005 8:26

tjaš, očitno sva obe hkrati pisali odgovor, zato bom še tebi odgovorila...poskusi to kroglico, če jo že imaš doma, boš videla, da boš prijetno presenečena...pa sporoči rezultat! Lp, Katjuška.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti