Multipraktik - pomoč prosim!!!

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. dec 2011 17:40

Ja, pri enem takem aparatu je res najbolj pomemben videz.

rimljanka

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

8. dec 2011 17:57

no sem pričakovala takšen odgovor, ampak meni je poleg kvalitete tudi pomemben videz...če bi bistveno vlogo igral videz, bi kupila en poceni (50 €) in LEP multipraktik, glede funkciolanosti pa me ne bi zadovoljil, takrat tudi na forum ne bi pisala, saj bi bilo vseeno kako dela, važno da je lep...zdaj pa tukaj upam, da dobim kakšno informacijo glede uporabnosti...
ursyy



Sporočilo je spremenil(a) ursyy dne 08.dec 2011 17:59

Sporočilo je spremenil(a) ursyy dne 08.dec 2011 18:01

SABIAN  

član od: 3.2.2004

sporočila: 110

8. dec 2011 21:15

Tega philipsa sem dobila za Miklavža. Do sedaj smo sprobali blender (je super), ožemalnik, ploščo za rezanje. Sokovnika še nismo sprobali, ker sedaj ni sezona za sadje. Zaenkrat smo z njim zadovoljni, kaj več pa ti bom povedala, ko ga bomo dodobra sprobali.

 

Lp, Sabina

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

8. dec 2011 22:06

Mislil sem 51€ več. 330€ torej.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. dec 2011 22:53

rimljanka je napisal/a:

Ja, pri enem takem aparatu je res najbolj pomemben videz.



rimljanka

 

za neko višjo ceno bi se pričakoval tudi okej videz, ne pa zaostal v 80ih. tako so pa vsi cenejši in zmogljivejši tudi še lepši- Če bi bil pa eden in edini in za 50 € bi pa človek bil s takim videzom čisto zadovoljen. Nekateri imajo robote ves čas na pultu, jaz ga imam v omari. Če je na pultu pa mora biti lepega videza kakor vsaka stvar s kuhinji.  Saj to ni mehanična delavnica

www.mojalbum.com/naredilaana

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

9. dec 2011 10:17

ja, moj bi bil na pultu (seveda ne z vsemi nastavki), edina stvar katera bi bila veni, razen škatle za čaj...:)

ursyy

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

9. dec 2011 10:35

 

bannanna je napisal/a:

rimljanka je napisal/a:

Ja, pri enem takem aparatu je res najbolj pomemben videz.



rimljanka

 

za neko višjo ceno bi se pričakoval tudi okej videz, ne pa zaostal v 80ih. tako so pa vsi cenejši in zmogljivejši tudi še lepši- Če bi bil pa eden in edini in za 50 € bi pa človek bil s takim videzom čisto zadovoljen. Nekateri imajo robote ves čas na pultu, jaz ga imam v omari. Če je na pultu pa mora biti lepega videza kakor vsaka stvar s kuhinji.  Saj to ni mehanična delavnica



www.mojalbum.com/naredilaana

Ravno ta odstopa po izgledu, seveda v pozitivno stran, z veseljem bi ga gledal vsak dan, dočim bi me razni plastični Philipsi, Boschi in Gorenjevi tako nervirari da bi ga šenkal po dveh tednih prvemu ki pride mimo. Sploh pa ko vsak kos plastike po svoje porumeni. Bljak.

Mogoče je zaostal tvoj okus, ne pa izgled te naprave. Nekateri dizajni so večni oziroma večina tistih ki so res top, se ne spreminjajo. Mi je žal da sem mogoče malo oster, ampak 911 je tudi še vedno isti, B&O spoznaš takoj od leta 70 naprej, Rex stol je tak kot je, Bauhaus , nenazadnje Kitchenaid izgleda kot da je iz 30ih let, pa bi ga božal vsak dan...

Meni je izgled pomemben, pri vseh stvareh, na prvem mestu pri nakupu igra izgled, potem začnem šele brskati po specifikacijah in seveda ceni, nažalost. Na koncu nastane kompromis, če res ne gre mimo dizajna, pač ne gre. Zato sem še vedno brez :)

Ravno te dni sem spucal kuhinjo vse te navlake, pa čeprav sem sedaj brez nekaterih stvari ki sem jih uporabljal. Kvaliteta bivanja v prostoru in dobro počutje doma imata največ opraviti z izgledom.

Commis débarrasseur

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

9. dec 2011 10:39

zzak1977 je napisal/a:

 

bannanna je napisal/a:

rimljanka je napisal/a:

Ja, pri enem takem aparatu je res najbolj pomemben videz.



rimljanka

 

za neko višjo ceno bi se pričakoval tudi okej videz, ne pa zaostal v 80ih. tako so pa vsi cenejši in zmogljivejši tudi še lepši- Če bi bil pa eden in edini in za 50 € bi pa človek bil s takim videzom čisto zadovoljen. Nekateri imajo robote ves čas na pultu, jaz ga imam v omari. Če je na pultu pa mora biti lepega videza kakor vsaka stvar s kuhinji.  Saj to ni mehanična delavnica



www.mojalbum.com/naredilaana

Ravno ta odstopa po izgledu, seveda v pozitivno stran, z veseljem bi ga gledal vsak dan, dočim bi me razni plastični Philipsi, Boschi in Gorenjevi tako nervirari da bi ga šenkal po dveh tednih prvemu ki pride mimo. Sploh pa ko vsak kos plastike po svoje porumeni. Bljak.

Mogoče je zaostal tvoj okus, ne pa izgled te naprave, sploh glede na izgled tvojega, tipično megakomercialno skropocalo za rajo. Nekateri dizajni so večni oziroma večina tistih ki so res top, se ne spreminjajo. Mi je žal da sem mogoče malo oster, ampak 911 je tudi še vedno isti, B&O spoznaš takoj od leta 70 naprej, Rex stol je tak kot je, Bauhaus , nenazadnje Kitchenaid izgleda kot da je iz 30ih let, pa bi ga božal vsak dan...

Meni je izgled pomemben, pri vseh stvareh, na prvem mestu pri nakupu igra izgled, potem začnem šele brskati po specifikacijah in seveda ceni, nažalost. Na koncu nastane kompromis, če res ne gre mimo dizajna, pač ne gre. Zato sem še vedno brez :)

Ravno te dni sem spucal kuhinjo vse te navlake, pa čeprav sem sedaj brez nekaterih stvari ki sem jih uporabljal. Kvaliteta bivanja v prostoru in dobro počutje doma imata največ opraviti z izgledom.



Commis débarrasseur

Commis débarrasseur

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

9. dec 2011 11:53

zzak1977 ne vem na kateri multipraktik se je nanašalo, ampak pri tem nima kaj porumenet...

 

 

 

...seveda pa je važno, da je všeč meni, osebi katera ga bo uporabljala (všeč so mi preproste oblike)...

"Ravno te dni sem spucal kuhinjo vse te navlake, pa čeprav sem sedaj brez nekaterih stvari ki sem jih uporabljal. Kvaliteta bivanja v prostoru in dobro počutje doma imata največ opraviti z izgledom."

...s to izjavo se strinjam, tudi sama ne maram navlake, 3 x  ali več na leto se lotim temeljitega čiščenja, to pomeni, da izpraznim vse omare in odstranim navlako (seveda, če se sploh kaj nabere)...



ursyy

Sporočilo je spremenil(a) ursyy dne 09.dec 2011 12:01

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. dec 2011 14:12

Ojoj, pa ne prosim ronica in kitchenaida v istem smislu uporabljat no. 

 

Mojega sem dobila, najlepsi mi je pa od kithcenaida. Sploh je dober tanovi, kjer lahko reguliras debelino rezine. Stane pa nekaj takega kot ronic. Oz mogoce malo vec.

www.mojalbum.com/naredilaana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti