Multipraktik - pomoč prosim!!!

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

3. nov 2005 8:27

Tudi jaz imam MUM4, še ne dolgo. Ampak tako zelo pogrešam tale vrtljivi nožek. Na starem multipraktiku sem ribano kašo naredila en-dva-tri, zdaj pa jo spet delam na roke (naši jo obožujejo!). Je mogoče katera rešila ta problem? Bi se jo dalo delat kako drugače? Če imate kakršnokoli idejo, jo bom z veseljem uporabila! LP, Stanka

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

27. jul 2007 14:39

Mene zanimajo dodatki za Bosh mum, kje bi se jih dalo kupiti. Na spletnih straneh ne najdem nič, enkrat se je govorilo da v merkurju, ampak nisem videla nič. Ali je kdo dokupoval dodatke, pa mi prosim pove kje? Kako ste zadovoljni s posodo za sladoled (verjetno jo kdo ima)? Mene zanima mesoreznica in posoda za sladoled - ali kdo ve približno ceno? Hvala za vse odgovore. matilda

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

27. jul 2007 15:15

merkur v novem mestu jih ima. Če jih zmanjka jih takoj naročijo, tako da ne rabiš dolgo čakat ariella

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

27. jul 2007 15:40

tudi če preko spletne strani od merkurja povprašaš, ti pošljejo ponudbo na mail... Posoda za sladoled je bila ko sem jo jaz kupovala menda 6.000. Vredna tega dnarja. Drži toliko časa, da lahko z enim zmrzovanjem narediš dve dozi. Mesoreznica dela tudi lepo za domačo rabo, odsvetujem pa dodatek - mlinček za orehe. Jih tako zmečka, da vse olje zleze ven. fuj Staša

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

27. jul 2007 16:43

Ne morem verjet, da se pogovarjamo o istem aparatu. Staša, meni orehe krasno zmelje, nobenega olja ni. Pri dodatku  za sladoled  pa se mi zdi pa premajhna posoda.

 

Stanka, noža  res nima, tako, da kašo delam v paličnem s posodico, katera ima nož.

 

Sama imam MUM-a že blizu 20 let, lahko že kako leto čez in mi dela brezhibno. Kupila sem takrat celega iz konsignacije,z  vsemi dodatki, dokupila sem nastavek za  mletje orehov, posode za sladoled pa nimam.

 

LP 

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

27. jul 2007 20:12

Hvala, sem že poslala ponudbo in bom verjetno kar oba kupila, če ne bo cena preveč zasoljena. Če ima še kdo izkušnje - dobre ali slabe, prosim kar napišite. lp matilda

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

27. jul 2007 21:37

tudi jaz sem z mojim Gorenjevim z vsemi dodatki blazno zadovoljna in ga ne menjam za te druge modele. Če mi bo slučajno crknil ( imam ga že 10 let v vsakodnevni uporabi), potem si bom enakega ali podobnega od iste firme sigurno ponovno kupila. Kyara

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

28. jul 2007 18:11

Živ, jaz si pa že nekaj časa ogledujem Bosch MUM, točne oznake ne vem, je pa rdeče barve s kovinsko posodo, stane pa cca 160 EUR. Na netu ne žal najdem njegove slike. Mogoče ga pa kdo že ima in uporablja, pa mi povejte prosim, a se ga splača kupit? Gledala sem tudi tega o katerem je govora tukaj, s plastično posodo. Malo sem skeptična glede te plastike edino zaradi tega, ker se mi je zdaj pri navadnem odlomil del te plastike pri posodi. Sicer pa dodatke za Bosch MUM imajo zagotovo v Merkurju, sem se jih tudi nagledala:) Stanejo od 5,25 EUR naprej. LP, Pija. Pingvin

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

28. jul 2007 21:18

Pingvin, jaz imam rdečega s kovinsko posodo. Fajn je... Kaj konkretno bi rada vedela? Seveda se ga splača kupit.. matilda Sporočilo je spremenil(a) matilda dne 28. jul 2007 21:20:25

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti