Obisk vas preseneti...!?

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

27. okt 2005 0:06

Veš kaj Tjaš? Vse mine. tudi ta tvoja coprnija bo. Toliko prej, če se sprijazniš z dejstvi in nehaš tuhtati. Jaz grem zdaj spat! Dolores

vijoleta  

član od: 23.10.2005

sporočila: 4

7. nov 2005 17:47

DRAGI MOJI... ČE DELATE KDAJ MESNI FONDI - KAKO (IZ ČESA) NAREDITE ZRAVEN OMAKE? ...KOŠČKI MESA, OMAKCE, ...KAJ BI ŠE ŠLO ZRAVEN DA BI BILO DOBRO IN DA BI FAJN ZGLEDALO?? HVALA ŽE V NAPREJ... BAJ BAJ vijoleta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

7. nov 2005 18:01

Vjoleta, pred sebe na pult daj gorčico, kislo smetano, kečap, majonezo, vorčestersko omako, začimbe - sol, poper, curry, čili, kečap, strt česen, sesekljana zelišča, kisle kumarice, drobno sesekljane, trdo kuhano jajce - drobno sesekljano.... Potem pa mešaj, kar se ti zdi, da gre skupaj (pa malo vina imej v rezervi). Tako jaz običajno delam. Ti bom od doma še kaj poslala, sin je klical, da je že tu (me pelje domov iz službe). Pozdrav, Mamamia mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

7. nov 2005 20:07

Sem prej pozabila pri mesnem fondiju dodati, da vedno narežem na kocke krompir, pa ga potem vržem v olje in ko se peče meso, se v olju cvre še krompir. Pri nas doma je bil za krompir vedno skorajda pretep, meso pa je znalo ostati. Mamamia mamamia

miha-ela  

član od: 6.10.2005

sporočila: 150

7. nov 2005 21:14

Ste že poskusile tole: stepeš jajce in dodaš parmezan. To namažeš na košček kruha in opečeš v vročem olju. Olja mora biti samo toliko, da se opeče namaz. Zraven paše kozarec hladnega piva. LP MIha-ela miha-ela

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

8. nov 2005 8:13

[citat=--miha-ela--]Ste že poskusile tole: stepeš jajce in dodaš parmezan. To namažeš na košček kruha in opečeš v vročem olju. Olja mora biti samo toliko, da se opeče namaz. Zraven paše kozarec hladnega piva. LP MIha-ela Miha-ela, bi tole šlo tudi v mikrovalovki? Namažeš pa samo po eni strani? LP, Stanka

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

8. nov 2005 8:14

Ups, a sem to temo naredila jaz LP, Stanka

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

8. nov 2005 11:50

Še en hitri namaz: škatlico tune in nekaj kapar zmiksam, dodam majonezo. po občutku. Namaz je enkraten za kruh, za grisine, krekerje... Pa še eno stvar imam doma za nenapovedane obiske: kokice, ki jih naredim v mikrovalovki. 3-4 minute in gostje so postreženi. Zraven pa se kaj spije. Suzana

miha-ela  

član od: 6.10.2005

sporočila: 150

8. nov 2005 12:32

Stanka zdravo! Če gre to v mikrovalovko pa ne vem, ker je nimam. LP miha-ela

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

8. nov 2005 20:15

Kaj pa pečene paprike (mirno so lahko iz zamrzovalnika), ki jih napolniš s skutnim nadevom (skuta, kisla smetana, česen, peteršilj, sol in po želji še kaka druga začimba)? Pa toasti, na njih pa mešanica na drobno zrezane šunke, sira, kečapa, jajca, kisle smetane, drobno zrezanih gobic (ali pa brez)- kar vse skupaj zmešano in namazano na toaste, potem pa spečeš. ZIMA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti