Ikea-kaj si pogledate, kupite...?

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

tema odprta - 21. okt 2005 21:53 | ogledi: 3.696 | odgovori: 24

Bliža se moj prvi obisk Ikee. In ker še nisem bila tam, slišala pa sem že mnogo o njej, verjamem, da jo večina od vas pozna.

Kaj si oglejujete, kaj se splača kupit? Katere dneve je največja gneča? Se da dobit kakšen katalog? Ste zadovoljne z robo, kupljeno tam?

LP, Stanka

Xenci  

član od: 14.10.2005

sporočila: 3

21. okt 2005 22:27

Oglašam se od doma - prijavljena je hčera - drugače sem pa Dragička. Ne morem čakati do ponedeljka, da odgovorim Stanki. Avgusta sem bila prvič v Ikei, septembra sem pa mogla obisk ponoviti. Prvič ko sem bila, nisem si niti tako dobro ogledala vsega. Skratka, navdušenje je bilo popolno. Ko prideš na vhod, vzemi katalog in si ga malo oglej. S hčeko sva šle z dvigalom na pohištvo, kuhinje, kopalnice, otroški del, potem sva se ustavile na kavici in nekaj pojedle, potem spet z dvigalom v pritličje. Kaj sem kupila? Malenkosti, ki sem jih bila zelo zelo vesela. Bile sva z otroci, tamala dva sva dali v igralnico, najmlajši je pa bil v vozičku. (Dobila je celo njihov GSM, da lahko pokliče ona ali pa varuške.) Katalog sem vezala domov in sem cel mesec študirala, kaj bom drugič kupila. V katalogu sem označila, izpisala na papir še ceno, tako da sem približno vedela kaj hočem in koliko bom porabila. Vzela sem štiri stola na razklop, malenkosti za kuhinjo, pručko, obešalnike, majhno likalno desko... in še in še. Hotela sem vzeti komodo in za vraga prav ta, ki mi je bila najbolj všeč, je ni bilo trenutno na policah (prodajalka je rekla, da bo jutri). Spet sva bili s hčero in to od 12. do 17.30 ure. Avto sva imeli tako poln, da šivanka več ni prišla notri. Za nameček sva še obiskale tisto otroško trgovino - z igračami. Od Ikee sva šle ob 18.05, doma sva bili 19.40. Pozdravček - do jutrišnjega srečanja - Dragička.

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

21. okt 2005 22:36

Dragička, hvala ti za odgovor! Super, da dobim informacije iz prve roke, saj to največ pomeni! Se pravi, da je v več nadstropjih? In kje je ta trgovina z igračami? Tudi v tem sklopu? Tudi to bo aktualno - bo zraven tudi hčera, stara 10 let! Kako dolgo pa ta katalog velja? Ga pogosto izdajajo ali je na daljši rok? Ker tale priprava je pa sploh sladka... PS: zelo mi je žal, da se jutri ne vidimo. Upam, da bom naslednjič utegnila biti zraven! Imejte se lepo! LP, Stanka

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

21. okt 2005 22:37

Stanka, doma imam ene tri kataloge (še od zadnjega obiska - v 6 tednih sva bila 3x, sva malo prenavljala stanovanje). Če želiš, ti enega lahko pošljem. Pošlji mi naslov na zasebno sporočilo... tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. okt 2005 23:24

Xenci je napisal/a:
Oglašam se od doma - prijavljena je hčera - drugače sem pa Dragička. Ne morem čakati do ponedeljka, da odgovorim Stanki. Pozdravček - do jutrišnjega srečanja - Dragička.
Saj drugače lahko tudi od doma uporabljate isto up. ime in geslo. Odjava hčerke, pa vaša prijava pa potem spet hčerko prijaviti Pa lahko pišete kot Dragička. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Joe  

član od: 26.11.2003

sporočila: 6

22. okt 2005 17:51

Kje pa je ta trgovina IKEA? Jože

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

22. okt 2005 17:58

Graz. modrijan

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

22. okt 2005 19:48

Tjas, najlepša hvala za ponudbo! Sem ti poslala sporočilo. Ponudba se vidi tudi na linku: http://www.ikea.com/ms/de_AT/ Hvala ti, Darkad, že uživam... LP, Stanka

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

22. okt 2005 20:05

Jaz priporočam obisk Ikeje med tednom, najdeš pa vse kar ti srce poželi. V soboto je norišnica! Priporočam Švedske dikmanse!

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

22. okt 2005 20:14

Kaj pa je to , če smem vprašat?

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

22. okt 2005 20:17

pinka je napisal/a:
Jaz priporočam obisk Ikeje med tednom, najdeš pa vse kar ti srce poželi. V soboto je norišnica! Priporočam Švedske dikmanse!
A je to tole: http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/Pro ? LP, Stanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti