Krompirjeva solata

Elen  

član od: 5.9.2005

sporočila: 201

tema odprta - 20. okt 2005 14:46 | ogledi: 4.817 | odgovori: 2

Ko sem zdajle gledala tukajle recept za dalmatinsko krompirjevo solato, sem se spomnila, da sem zadnjič na pikniku jedla krompirjevo solato. Pa ne vem točno kaj je vsebovala. Vem da ni bilo čebule in je bil okus bolj po majonezi. Mogoče ve katera za kaj podobnega??

Hvala že v naprej.

Elen

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. okt 2005 14:53

Hm, nam so ob postrvih postregli s krompirjevo solato brez čebule, so pa v majonezo vmešali malo bučnega olja. Jaz tega sicer nisem smela jesti, ostali okoli mene pa so rekli, da je dobro. Sicer pa sem v časih, ko sem še lahko jedla vse po vrsti, tudi sama delala krompirjevo solato z majonezo, a tudi s čebulo. Le olja nisem dodajala v tem primeru, sem pa vmešala v majonezo malo gorčice in kisle smetane. No, potem pa me je uničil holesterol...Mamamia mamamia

Elen  

član od: 5.9.2005

sporočila: 201

20. okt 2005 14:59

Ja, tole zadnje bi znalo biti pravo. Meni je bila ta solatka tako okusna. Še posebno, ker mi okus čebule ne paše. Zbirčna ali ne Hvala ti mamamia!! Elen

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti