Ločevanje živil 90. dni - 5. del

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 800

11. nov 2015 14:13

Če me drugi ne hvalijo, se bom pa sama. Danes je moj 30. dan in sem shujšala 6,5 kg. Upam, da mi bo šlo še naprej tako dobro. Lep dan vsem, sploh pa tistim, ki ste v istem "šmornu" kot jaz.

malaga

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

12. nov 2015 9:10

Malaga superca, odlično ti gre! Jaz te hvalim in se klanjam .  Kar tako naprej!

Koliko kg bi pa rada izgubila oz. s kakšnega indeksa telesne mase (ITM) na kakšnega bi rada prišla? V takem tempu boš ob skoraj 20 kil. Zame bi bilo to preveč, ker sem začela na ITM 24,6 in bi padla na 17,5. Moj cilj je ITM med 20 in 22.

Jaz imam danes vodni dan. Bomo videli, kako bo šlo. pa potem na 30. dan poročam, koliko kil sem izgubila od začetka, tako kot malaga.

Držite se vsi, ki ste na dieti!

motovilčica

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

13. nov 2015 8:46

Danes je pa moj 30. dan. Tehtnica kaže 67,3 kg, kar je 3,7 kg manj od začetnih 71 kil . Zelo zadovoljna z izgubo.

Brez težav preživela tudi vodni dan. Nič nisem bila lačna, kar me je zelo presenetilo, pa odlično sem se počutila. Očitno sem potrebovala čiščenje telesa.

Dieta mi je postala celo všeč, ker ni dileme, kaj naj kuham vsak dan in ker bolj raznoliko jem, saj "bližnjice", kot so sendviči in pašta skoraj vsak dan odpadejo.

Edino kar bi še rada spremenila, je, da bi se več gibala. Trenutno mi uspeva intenzivno telovadit oz. gonit sobno kolo 2x tedensko, a bi rada več. Pa več moram pit, premalo popijem.

Kako gre ostalim? Koliko telovadite, kaj vam je fajn in kaj vas v zvezi z ločevalno dieto matra?

Lep dan vsem!

 

 

 

 

motovilčica

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 800

16. nov 2015 14:21

Motovilčica, moj ITM je visok - 29. Cilj je nekje med 22 in 23. Po lastnih izkušnjah vem, da gre teža prvih 30 dni  zelo hitro dol, potem se pa upočasni. Če bom shujšala  cca 15 kg, bo moj indeks okrog 23. S tem bi bila več kot zadovoljna. Sem na malo več kot eni tretjini 90-dnevne diete, tako, da je še dolga pot do cilja; pa prazniki konec leta - veliko skušnjav, torej, če se prebijem čez praznike...

malaga

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

24. nov 2015 9:16

Ojla, kako ste?

Mi smo se malo potepali naokoli in obiskali več prijateljev v Nemčiji, zato se mi 3 dni ni uspelo čisto držat diete. Sladkarij sicer nisem jedla, ampak kombinacije pa niso bile vedno take, kot bi bilo prav. Sadno-zelenjavni dan je najtežje izvajat, če si na obiskih, pri OH ni bilo čisto nobenih težav, pri škrobnem in beljakovinskem me je pa nesel zajtrk.

V zadnjih 10 dneh je šlo zato dol le pol kile. Mah, bo že bolje...

Danes imam sadno-zelenjavni dan in se bom, upam, malo prečistila.

uživajte!

motovilčica

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

5. jan 2016 13:05

Živjo,

kako ste, kako vam gre? Upam, da tako uspešno izgubljate kilograme, da se nimate časa oglašat :)

Meni se je kar konkretno zalomilo in hujšanje gre zelooo počasi. Zaradi nepričakovane smrti v družini in s tem povezanega stresa je tehtnica praktično obmirovala, čeprav sem se večinoma držala diete. Zaradi tega sem malo izgubila motivacijo in se večkrat pregrešila. Za božično večerjo in kosilo se mi je uspelo držat diete, za silvestrovo pa nisem niti poskušala.

Zdaj so moji zadnji dnevi in upam, da bo po zadnjem vodnem dnevu tehtnica pokazala 65 kil ali manj, kar bi pomenilo, da sem skupno izgubila 6 kilogramov, moj ITM pa bi bil 22,5.

Uspešno hujšanje,

 

motovilčica

Bornik  

član od: 9.8.2013

sporočila: 4

11. jan 2016 14:21

Živjo!

Skoraj sem že pri koncu 90 dni. Odlično mi je šlo, zdaj pa me zanima, kako poteka naslednjih 90 dni (vem, da obstaja knjižica, ampak je ne najdem na spletu :) ). Mi lahko kdo, prosim, razloži kaj je finta :D 

 

Veliko sreče vsem bodočim suhcem! ;) 

Bornikova 

Sporočilo je spremenil(a) Bornik dne 11. 2016 14:21

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

11. jan 2016 15:34

priročnik za vzdrževanje teže najdeš na www.rina.si.

 

veliko uspeha ti želim

 

 

jesen

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

14. mar 2016 13:20

pozdravljeni!

Vidim ,da se nič ne dogaja na tem forumu že od januarja ,zato se javljam in danes začnem s to dieto.Upam da mi uspe,če pa se še katera odloči se lahko malo vzpodbujamo,ker vem ,da bodo tudi težki dnevi.

lp

-Pika 

-pika

veronika65  

član od: 14.4.2018

sporočila: 29

23. feb 2019 19:06

Pika, vso srečo ti želim. Iz mojih bogatih izkušenj iz pred ojla let, mi je najbolj uspelo prvič in potem ni koli več tako.

Vražje pa je nadaljevanje po 90 dneh. 

Saj bo šlo, posebno če si še mlada in boš k dieti dodala še malo več gibanja - to zelo pomaga, čeprav se na žalost tega ne držim.

Sicer pa - najlažje je svetovati. Sem kot župnik ki pravi, poslušajte me in ne glejte, kaj počnem!

Se beremo!

veronika65

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti