Ločevanje živil 90. dni - 5. del

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 801

20. okt 2015 14:52

Samo ugibam, če je dovoljeno ali pa užitno. Mogoče riž ali kakšno žito kuhano na kokosovem, ovsenem, riževem mleku? Zdi se mi, da  žita, ki niso mleta uživamo na škrobni dan. Punce ali imam prave informacije?

malaga

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

20. okt 2015 16:26

Ne vem, ne vem, kmalu me čaka še en manjši poseg, ko bodo kak teden kuhali drugi, potem bo pa že treba smučarske hlače obleči in bo problem, .... Sporočim!!!

marjja

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

26. okt 2015 18:33

Hejhej,

kako vam gre?

Jaz se danes nekako prebijam čez sadno-zelenjavni dan. Ta dan mi je najmanj ljub, čeprav obožujem sadje in zelenjavo, ker me praviloma cel dan zebe .

Za zajtrk je bila banana, za obe malici (dopoldansko in popoldansko) po ena mandarina, za kosilo juha s praženimi semeni in radič v solati, za večerjo bo pa solata ter malancana in bučke na žaru. Vmes pa ingverjev čaj z limono, ker me še najbolj pogreje.

Se že veselim jutrišnjega dne, ko bom lahko jedla jajca, sir in (mesa namreč ne jem).

Nimam pojma, a je šel že kak gram dol, ker mi je crknila baterija na tehtnici, a zdi se mi,da če drugega ne, moj obraz ni več tako lunast .

Držite se!

motovilčica

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

27. okt 2015 17:01

Bravo, ampak pazi: ali jajca, ali sir ali ribe. Nikakor ne vse troje.  Lp

 

marjja

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

27. okt 2015 19:12

marjja je napisal/a:
Bravo, ampak pazi: ali jajca, ali sir ali ribe. Nikakor ne vse troje.

Ups, to sem pa spregledala . Rib sicer ne kombiniram z jajci in sirom, jajca in sir pa ja. Zakaj pa ni dobro kombinirat tega?

motovilčica

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

27. okt 2015 19:20

Ne vem, nisem strokovnjakinja za beljakovine ampak je pa v knjižici tako priporočeno, torej meso, ali jajca, ali mlečni izdelki skozi ves dan.

marjja

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

29. okt 2015 16:17

Motovilčica,poizkusi nakaljeno ajdo z banano,lahko tudi kot gost smuti,morda solata iz več vrst stročnic z dodano malo koruze,solata iz stročjega fižola,solata iz kisle repe in rdečega fižola v zrnju.

linolina

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

29. okt 2015 16:32

Pozdravljene pridne punce. Tudi jaz sem se odločila za dieto, a kaj ko mi letos zdravje kar nagaja. Prejšnji teden eno grdo vnetje dlesni (potreben je bil antibiotik), pa se še to ni končalo, sem že staknila črevesno virozo. Počakati bo treba še nekaj dni, da pridem v stare tirnice, potem se vam pa pridružim.

Veliko volje, dobrega počutja in čim manj "grehov". LP

 

regica

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 801

2. nov 2015 14:52

Danes je 21. dan. Zgubila sem malo več kot 4 kg. Danes imam škrobni dan in ne boste verjele, kaj imam za kosilo. Regrat s krompirjem. Kot bi bila pomlad, tudi sonček lepo greje.

malaga

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

3. nov 2015 19:08

regica ti se kar poštimaj, potem si pa seveda dobrodošla med nami

malaga čestitke za 4 kg v samo 21 dneh! To je res dosežek. Meni nikoli ne gre tako hitro dol .  Pri meni je danes 19. dan in ne vem, koliko sem izgubila, a pri 4 kilah minusa bi že lahko zapete hlače potegnila čez boke, pa jih ne morem .

Linolina tebi pa hvala za predlog . Mi je ob njem prišla na misel še ena ideja - chia semena. A se jih lahko je vsak dan?

motovilčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti