Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Majcika111  

član od: 26.1.2014

sporočila: 2

24. feb 2015 12:57

Še ena, ki se vam pridružuje pri tej dieti...

Včeraj 1.dan;

- Z: 2 smoothija mešano sadje

- K: 2x tunina konzerva Riomare (po 80g), 1 sosedovo pecivo

- V: tunina konzerva, motovilec v solati

Vmes sem popila eno kavo, popoldne kapučino brez sladkorja in par lešnikov.

Zvečer okrog 22h sem postala malo lačna, pa sem si naredila mešanico 2dl; višnjev light jogurt, zmešan z navadnim jogurtom.

---

Počutje je fenomenalno...

Majcika111

mojih6  

član od: 7.2.2013

sporočila: 71

24. feb 2015 18:06

Pozdravljene!

 

Več nas bo lažje nam bo.Začetek je malo težji potem pa gre.Meni se bliža 2 vodni dan in me spet malo grabi pa upam da bo tako kot prvič.

Novim zmagam naproti.

mojih6

Jellena  

član od: 27.2.2015

sporočila: 2

27. feb 2015 17:44

Zdravo. Jaz danes guram komaj šesti dan, na beljakovinah. Moram rečt, da sem včeraj komaj premagala samo sebe pri vitaminskem dnevu, kako sem se spogledovala z vsemi dobrotami v hladilniku!!! Pa sem premagala  na rami in se mu uprla. Je bilo pa težko res. 

Danes sem se tudi tehtala iz same firbčnosti in ugotovila, da mi tehtnica kaže 1,3 kg manj. Na veliko potrebo nisem šla že 2 dni, kar me malo skrbi.

Jedilniki pa so šli do sedaj takole; beljakovinski dan: pomaranče, meso+kruh, zvečer meso, škrobni dan: pomaranče, kot neke vrste kitajski pečen riž z zelenjavo, zvečer poleg riža še kislo zelje v solati, OH dan: 2 banani, 1 pomaranča, makaroni s hitro omako (mezgo razredčim z vodo, dodam pica začimbe, malo soli, popra, česna, čilija, prelijem po makaronih in jem mrzlo), zvečer pa 3 palačinke vsaka namazana z drugačnim nadevom /bolj na tanko, in zraven skodela kakava, čokolado pa sem spustila ker mi ni pasala, sadni dan; zjutraj pomaranče, banana, kosilo zdušeno zelje, malica banana, večerja zelena solata z naribanim korenčkom in za posladek 2 pomaranči, spet beljakovine danes: stisnjen sok iz 2 pomaranč in 1 limone, malica banana, malica 2 jabolko, kosilo: 2 rezini rženega kruha, piščančje prsi salama nekje 13 dag, zraven zelena solata, večerja pa bo piščančji zrezek s šampinjoni in korenčkom. 

Vse dni pijem kavo z mlekom in zjutraj si dodam še pikič sladkorja!!! Temu grehu se ne odpovem  to je pa v bistvu to. Ne jem točno vedno po 2 sadeža hkrati, včasih tudi enega če mi tako zapaše, se pa držim tega da po kosilu sadja ni več - razen na vitaminski dan, ko brez banan ne bi šlo!!

Moram pa tudi povedat, da se veselim v bistvu vsakega dne posebej - sadje obožujem, zelenjavo prav tako, na beljakovinski dan mi je wau to, da si lahko naredim sendvič z mesom, škrobni dan kakšen krompirjev golaž ali riž, na OH pa se bolj kot testenin seveda veselim večerje  

Pišite še ostale kaj, da si bomo v spodbudo!!

Jelena

Jellena  

član od: 27.2.2015

sporočila: 2

28. feb 2015 17:35

No dajmo! Kje ste zdej vse hujšačke? 

Danes uživamo v škrobnem dnevu; zjutraj pomaranče, malica jabolko,.. kosilo okusen krompirjev golaž z dvema rezinama rženega kruha, zraven malo zelene solate, za večerjo pa bo samo krožnik golaža brez solate in kruha. 

Ravno pijem popoldansko kavo (brez mleka, to samo zjutraj) in nabiram ideje za jedilnike.

Jelena

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

28. feb 2015 18:53

Končno po 14 dneh približno pravilno prehranjevanje. Malo me je zaneslo, precej smo potovali, obiskovali, ... zdaj pa upam, da bo malo bolje, v torek me čaka 2. vodni dan.

marjja

mojih6  

član od: 7.2.2013

sporočila: 71

28. feb 2015 19:11

Pozdravljene!

Danes beljakovinski dan,zjutraj dve mandarini in kava z eno stevio in malo mleka,to je edini dan ko si privoščim mleko,čeprav se mi zdi da pogrešam mleko in mlečne izdelke.Za kosilo pa ena pečena piščančja kračka,mešana solata (zelena,motovilec in dve vrsti radiča) in košček ajdovega kruha z orehi.Za večerjo pa polvička hrenovke in paradižnikova solata.Vsak dan pa popijem tudi 2l vode in še malo donata.Nad tehtnico pa sem zelo razočarana saj mi kg stojijo.V sredo pa bo že drugi vodni dan pa bo morda potem bolje.

Veliko uspehov vsem.

mojih6

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

2. mar 2015 11:38

Danes končno sadni dan po planu (upam), jutri pa

marjja

mojih6  

član od: 7.2.2013

sporočila: 71

2. mar 2015 19:10

Hoj!

Naslednji dan pa bom jaz uživala v litrih vode in čaja,upam da uspešno.

Vsem ostalim pa želim lep dan.

mojih6

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

3. mar 2015 19:44

Vodni dan uspel, ker sem že v postelji!

marjja

NETTY  

član od: 26.9.2010

sporočila: 49

8. mar 2015 16:28

Živjo. Danes, na dan žena, je že moj 49.dan, vendar sem bolj na proteinih kot na vitaminih. Bom zamenjala z jutri. Upam, da mi bo tokrat uspelo priti na 70 kg (vsaj) in to tudi obdržati.  Lepo praznujte še naprej.

 

NETTY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti