Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

20. okt 2005 19:58

Super! Jaca,seveda,le pridruži se nam.Bomo se pa že kako našle. Marjanca,prej sem se pa res kar razgovorila,sem bila še sama presenečena,koliko sem napisala. Torej kitajska restavracija.Bosta šli Tuna in Bonaca na en sprehod in si malo ogledali teren. Torej: Tuna Marjanca Helena Marjetka cvetka Bonaca Claudija Jesen Lisička Rožica Smile28 Robida Jaca Encijan Že trinajst prijavljenih! Le tako naprej punce,da bo prava žurka. Mejte se lepo! Marjetka cvetka Sporočilo je spremenil(a) Marjetka cvetka dne 21. okt 2005 15:57:18

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

20. okt 2005 21:52

Komaj čakam, da bomo skupaj ! Ampak moje črevčke in želodček so se šele zdaj proti večeru umirile. Res je boljše kakšno naravno odvajalo, o katerem smo pisale dopoldan, ker tole je pa res kriza. Sem jedla za kosilo in večerjo riž ( pol beljen in pol divji) z gobami in grahom, pa brez solate, da ne bi še bolj razdražila prebavil. Sem že kar zaspana, zato grem spat, saj bo jutri zjutraj ob pol petih spet zvonila ura in bo treba narediti 100 trebušnjakov, pa še nekaj drugih vaj. Helena, ti boš pa takrat že veselo pisala, da me zjutraj, ko pridem v službo, že pričaka tvoj "raport". Veš kako nam popestriš jutra, ko si tako zgodnja ! Superca in hvala ti ! Zdaj pa res lahko noč, drage moje rožice ! marjanca45

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

20. okt 2005 22:26

Ni problem iti na oglede in se dogovoriti za prostor. Seveda bo bolj verjetno uspela požrtija v kitajski restavraciji, kot pohod. Saj vendarle rade jemo in zato smo se tudi malo baročno zaoblile v teh letih. Ampak glede na to, kako smo pridne, kako se vzpodbujamo mislim, da smo si zaslužile takšno novoletno žurkico. Določiti moramo edino skrajni datum za prijave, glede na to da izgleda nimajo vse na razpolago računalnika in tudi časa prebrati vse, kar napišemo. Potem pa v akcijo lepotice in lepotci! Marjanca, želim ti da bi tile dnevi od nedelje do četrtka čim hitreje hitreje minili in da boš zopet med nami. Prepričana sem, da boš sama vedela in čutila, da bomo in smo s tabo vsak trenutek tvojih priprav, posega in okrevanja. Zdaj pa spančkat, jutri je še en delovni dan. Lahko noč! bonaca

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

20. okt 2005 23:12

Čeeeeeeeeer! Kaj ste že vse v mižulah? Jaz sem ravnokar zaključila z delom in sedaj sledi še relaksacija pred spanjem - forum. Vidim da je seznam za CE že kar dolg. Z Majdad sva se nekaj začele dogovarjat, pa nisva še nič konkretnega dorekle. Upam da se vam pridruživa, da ne boste samo iz zgornjega konca. Pa joli je tudi z obale, ampak je ne zasledim več zadnje čase na forumu. JOLI JAVI SE DA ŠIBAMO SKUPAJ V CE RAGLJAT!!! Dušanka, moja hčerka je poleti dopolnila 3 leta. Čez dan je suha že od 2. leta, čez noč pa nam ne gre, ker je bila navajena še v postelji preden je zaspala spit 0,5l soka. Sedaj sem ji pa vodo začela dajat pa sploh ni več žejna, lisica mala. Samo kakšen požirek naredi za usta zmočit. In sedaj se trudimo da bi bili suhi. No, če je vsem uspelo bo pa tudi nam. Migla, se pridružujem željam ostalih, da nam malo sončka in vročine pošlješ. Je tako turobno vreme tu... Mi smo včeraj prvič letos ogrevanje vklopli. Ko pa se je danes malo segrelo, smo takoj savno notri imel. Marjanca! Pa kaj si nam ti upaš storit!!! Za en teden nam boš zbežala. Pa si nas kaj za dovoljenje vprašala!?! Ti pa želim da čimbolje opraviš in se hitro vrneš potem spet na forum ragljat. Sedaj grem pa še malo pokukat, če je v Baru že kaj vroče! Pa sladke sanje vsem! tejčica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

20. okt 2005 23:29

Marjanca, čimprejšnje okrevanje ti želim, pogrešale te bomo. Sin me naganja spat oz. on hoče iti v posteljo. Lahko noč! riba-ribica

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

21. okt 2005 0:19

Tudi sama se odpravljam spat. Večerja je za mano, grehi tudi. Priznati moram, dasem imela prej veliko boljšo prebavo kot s to dijeto. Nikoli nisem bila tako zaprta. Povašem nasvetu sem namočila slive, zjutraj bom popila vodo. Tudi težave imam s tiščanjem v želodcu. Ne voedno, vendar pogosto, če jem surovo hrano: sadje, solato. Upam, da bo vse skupaj minilo. Na skupno srečanje se tako pripravljate kot mali otroci. Lepo vas je brati, saj ste tako vesele. Vama Marjanca in Dušanka želim čimprejšnje okrevanje. Prav rada bi vam poslala malo sončka, ve pa mi pošljite jesenske barve, kostanj, mošt in del lepe Slovenije. Pred računalnikom sedim na pol oblečena, ker je ponoči 20 stopinj, čez dan pa 27. Zapomnite si to: ni lepšega kot je Slovenija. Nič jamranja prosim! Migla

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

21. okt 2005 1:48

Dober večer, ali pa dobro jutro - kakor hočete. Me tale šen tako zdeluje, da sploh ne morem spati, čeprav mi bolj paše ležati v postelji z dvignjenimi nogami. Tole je pa res vrag, sem že nekdaj slišala, kako je nadležno, ampak, da je tako zoprno boleče, pa še ne. Sedaj mi je pa še slabo in res ne upam v posteljo, kabinet je bliže tistega "lokala" in sem zato raje pokonci na računalniku. Marjanca45, vas popolnoma razumem in sem se v solidarnosti pridružila vam v čiščenju organizma (beri: posledeica antibiotika). Sedaj tudi jaz kar dežuram. Želim vam vso srečo in čimprejšnje okrevanje. Tejčica, upam, da bo vaša mala gospodičnica kmalu suha tudi čez noč, še vsi smo enkrat nehali, ni vrag, da ne bi tudi vaše sončece. Marjetka cvetka, tudi če bi hotela kaj dosti grešiti, mi trenutno ne diši kaj dosti. Vsekakor pa imam trden namen vztrajati, saj je z vašo podporo vse nekako laže. Res ste fejst punce (in fanta, seveda!) Migla, hvala za lepe želje iz daljnih toplih krajev. Saj ni, da nam ne bi bilo tu v Sloveniji lepo, ampak tudi vaš sonček bi bil v teh pustih jesenskih dneh dobrodošel, če nam bi ga malo poslali sem gor. Vsem, ki se boste zbrali pri kitajcih, želim res lepo srečanje - bom v mislih z vami, saj je tudi meni kitajska hrana zelo dobra. Malo poklepetajte, malo poopravljajte, pa kaj dobrega pojejte in popijte tudi za vse nas, ki bomo z vami samo v mislih! Mi že tako tolče v nogi, da bo treba malo nazaj v posteljo, ni druge. Lahko noč! Dušanka

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

21. okt 2005 3:20

Dobro jutro suhice in malo manj suhice!! Dušanka, danes si pa ta prva!!Res sva zgodnji!!Jaz ne morem več spat in tudi spanja imam dovolj, tako si lahko marsikatero delo že zjutraj postorim.Pa še tek opravim zjutraj.Kar mi zelo odgovarja. Ker, če prej kaj jem, je živa groza. Zmano dela tako, kot bi vzela tableto za odvajanje! Marjanca ti že poznaš to?? Migla ti bi mal lahko včeraj poslala toplote v našo hišo!! Mal ti pa zavidam glede toplote, druge stvari pa ne!In je razumljivo, da nas gdaj pokaraš, da se nič ne spomnimo na te!!Ker imaš verjetno ogromno željo, da bi se vrnila nazaj med svoje!!Še dobro,da ti dieta uspeva.Jaz vem, da bi še bolj jedla, če ni tako kot bi moralo biti!! Tako, Marjanca ti praviš, da nas mal zapuščaš!!Ti moram povedat, da te bomo pogrešali,zato nam obljubi, ko bo možnost se nam oglasi!!Mi bomo pa še naprej pridni in nate mislili!! Ribica, ti se bolj mal oglasiš, pa še takrat, ko se oglasiš se čist mal.Mal nam zaupaj, kako je po dieti?? Tako, sedaj grem pa teč!Poskusite še druge, čisto malo!! By,by! helena45

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

21. okt 2005 6:50

Dobro jutro, rožice ! Tejčica, moj velikan ni spal leto in pol in sicer po tem, ko je dobil prvi zob. Skoraj se mi je zmešalo in bila sem res kronično neprespana. Ko sem v službi prvič trdno zaspala in me je zbudila šefica, sva z možem dežurala, tako, da je en teden vstajal eden, drugi teden pa drugi. Eno leto in pol !!! Tako da te zelo razumem in vem, kakšna muka je to. Ampak vse mine, pa če se še tako neverjetno sliši. Ti samo lepo zberi še tvoji dve Primorki in ju pripelji v CE, da malo "razredčite" Štajerke. Dušanka, to, ker te je doletelo pa je res hudič. Moj oče je tudi imel to in ga je reveža tako zelo bolelo. Res vam od srca želim, da bodo antibiotiki čimprej začeli delovati, da vsaj bolečin ne bo več tako hudih ! V CE pa definitivno spijemo en glažek na zdravje vseh, ki vas ne bo z nami. Migla, kaže da je res zakoreninjeno v človeku, da nikoli ni zadovoljen s tem , kar ima, kaj ? Res pa je tudi, da šele, ko smo daleč od doma, cenimo to ljubo zemljico slovensko. Vas čisto razumem, da ni vse tako lepo, kot se od daleč vidi. Upam, da boš lahko čimprej spet prišla domov v Slovenijo. Riba ribica kaj ti prideš v CE ? Helena, tudi jaz ne morem prav znoja prelivati s polnim želodcem, zato vse počnem le s sadjem v sebi. Bonaca, hvala ! marjanca45

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

21. okt 2005 7:09

Evo spet jem sladko grozdje in berem-pišem, mi je soseda prinesla en škaf njihovega grozdja z brajde, ki je tako sladek pa tako preklemansko dober da ga non stop jem - za zajtrk, za malico in za večerjo. Mi bo kar žal ko mi ga bo zmanjkalo. Jaca in Robida super, da se nam bosta pridružili. Marjanca pogrešali te bomo, čimprej se vrni... Helena ob pol štirih zjutraj pa tek, mi niti na kraj pameti ne pade...ja morda če bi se hiša rušila, ali če bi me preganjal zelo, zelo grozen stvor pol mogoče.... Bonaca si si izborila svoj čas na internetu, sem zelo vesela ker se nam večkrat javljaš, le tako naprej... Odbojka včeraj uspela, smo bile pa tako uvele in zasanjane, da smo po 1uri končali in šli na pijačo. Marjetka Cvetka če bomo jedle s palčkami imamo dost eno malo skledico riža, ker več tok ne bomo spravle v usta. Veronika kam si nam mrknila? Zdej grem pa na kofe, Čaoči... tuna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti