Kefirjeva gobica - bi kdo prodal?

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

tema odprta - 12. okt 2005 15:25 | ogledi: 4.809 | odgovori: 7

Vem, da se je o njej že pisalo, spomnem se, vendar se mi zdi, da je že kar nekaj časa nazaj.

Ali ima kdo to gobico in ali bi mi jo prodal?

Se zelo priporočam, plačam in vrnem uslugo.

Hvala!!!!

TanjaG.

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

12. okt 2005 15:37

Imam, pa ne prodam. Se hecam, imam gobico, vendar jo samo podarjam. Lahko prideš iskat svežo v mleku k meni, lahko ti jo posušim in pošljem po pošti. Piši, pa se zmeniva. LP Fani

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

12. okt 2005 16:30

Fani, a bi bila tako dobra, pa bi še to meni poslala? Prosim! Zanima pa me, če je to tista gobica, ki jo dodaš samo mleku ali moraš dodati še kakšne druge dodatke sladkor, fige...)? Oz. zanima me, kako se pripravi kefir. Lep pozdrav,Maja maychi

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

13. okt 2005 8:51

Fani, saj si dobila moj post na privat sporočilih, ne? Piši, da se zmeniva. Morebitne stroške poštne pošiljke prevzamem seveda jaz. Lep pozdrav in hvala. TanjaG.

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

13. okt 2005 12:48

Imam kefirjeve gobice - lahko jih dobite pri meni - pišite na zasebno pošto. Mene pa zamima če ima kdo kombušo - vodni kefir - sem ga imela, pa so "preč prišle" (sem bila preveč zanikrna), pa bi ga zdaj spet delala... LP ivonja

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

14. okt 2005 14:20

Pravkar sem pogledala in vse odgovorila. Ivonja, super, da si malo tole porazdelimo... Vodni kefir v kristalčkih sem imela, pa je tudi meni prišel preč, vsega je bilo preveč. Vodni kefirjevi kristali so tisti, kjer se dodaja sladkor, fige, suhe slive, limona ipd. Kombuša je drugače gobica, ki se daje v čaj, tako sem brala, nikoli je nisem imela. Kogar zanima več o mlečnem kefirju, imam pripravljeno datoteko z malo dizertacijo na to temo, teorija in izkušnje. Pošljite mi mail naslov... LP Fani

barbara***  

član od: 1.7.2004

sporočila: 62

14. okt 2005 17:16

Ivonja, imam vodne kefirjeve kristale, če te zanima,se oglasi. Fani, z maychi sem zmenjena, da ji pošljem gobico, a ne najdem navodil. Vem, da imam nekje vso tvojo disertacijo, pa ne najdem. Saj ji boš ti lahko poslala? LP vsem barbara

minak  

član od: 18.12.2012

sporočila: 1

18. dec 2012 12:42

ivonja je napisal/a:
Imam kefirjeve gobice - lahko jih dobite pri meni - pišite na zasebno pošto.
Mene pa zamima če ima kdo kombušo - vodni kefir - sem ga imela, pa so "preč prišle" (sem bila preveč zanikrna), pa bi ga zdaj spet delala...
LP

ivonja

 

Pozdravljene!

Zanima me če ima še katera za podarit kefirjevo gobico, glede na to, da so bile zadnje debate tuki že kar nekja časa nazaj :D Bi se zelo priporočala, saj sem jo pred leti že imela. Nato pa smo se naveličali in sem jo malo opustila :S

 

Lp, minak

minak

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti