Nezadovoljni kupec

krizanka22  

član od: 1.10.2005

sporočila: 86

tema odprta - 12. okt 2005 13:15 | ogledi: 3.470 | odgovori: 21

Zelo sem razočarana nad predstavnikom, ki propagira margarino Rama in sicer kupite toliko in toliko margarin pa boste dobili recepte. Odposlala sem pravočasno, dobila pa prazno figo, margarina pa se mi je po domače povedano valjala še toliko časa, zato sem sklenila, da le te ne kupim nikoli več, ker se mi ne zdi, da se takole okoli prenaša kupce za čim večjo prodajo. Ali ima kdo podobne izkušnje? Pa sem se kasneje le nekako potolažila, ker sem od sodelavke dobila tisti recept za ruske kape. Če mogoče kdo ne potrebuje zbirko teh receptov bi lepo porosila, če mi jih lahko odstopi. Pa brez zamere.

krizanka22

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 254

12. okt 2005 14:24

Jaz sem kupila več kock margarine Rama in dobilo knjigico. Ker sem kupila malo več margarine sem jo dala v zmrzovalnik. Obneslo se je kar vredu. MYCHELLE

santina  

član od: 30.7.2003

sporočila: 227

12. okt 2005 15:21

Za vse proizvajalce in reklame po mojih izkušnjah velja isto pravilo. Kupec mora biti siten, le tako dobi, kar mu je obljubljeno. Moji otroci so zbirali nalepke od čokolešnika, za nagrado naj bi bili krožniki. Smo poslali kupone, dobili nič! Ko sem poklicala proizvajalca, so se opravičili in poslali krožnike za vse 4 otroke in še 1 kg čokolešnika. Ne gre se zato, da imajo plastične krožnike in da jim ne morem kupiti čokolešnika, gre se za princip!

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

12. okt 2005 15:57

Včasih pomaga, če trgovcem "zagroziš" s tržnim inšpektoratom: http://www2.gov.si/mg/tirs/tirs.nsf Pojdite na link Kontakti, ter oddajte prijavo kršitve, ki ste jo doživeli. Miroslav Vulović

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

12. okt 2005 18:09

Z Ramino nagradno igro nisem imela težav.Poklicala sem še na njihovo brezplačno številko in povprašala,če imajo na zalogi še kakšno starejšo knjižico -imelo so in mi tudi poslali. l.p. Vesna Leben

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

12. okt 2005 19:29

Tudi jaz z Ramino igro nisem imela nikoli težav. Saj mislim pravo? Vsakoletno novoletno knjižico receptov, ki si jo pridobiš z nakupom Rame? Mislim da bi morala vprašati. Kar ne morem verjeti, da ti knjižice preprosto ne bi poslali, če bi jih zmanjkalo, bi te verjetno obvestili. Mogoče pa je šlo le za napako, saj veš vsi smo samo ljudje... Zakaj pa nisi kontaktirala z njimi v času, ko je akcija potekala (božično-novoletnim)? Bi pa tudi jaz imela prvo ramino knjižico receptov, če mi jo kdo odstopi? :)) Imam samo dve Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

3. nov 2005 14:52

Ramina nova knjižica receptov nas že čaka. l.p. Vesna Leben

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

3. nov 2005 15:11

V oglasu piše, da bodo knjižico poslali prvim 12.000- im. Če torej pošlješ kupone tik pred koncem akcije, obstaja možnost, da knjižic ni več. Če si zainteresiran, torej kupiš margarino, izrežeš kupončke in jih pošlješ - margarino pa potem porabljaš kot ti paše. Lisa

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

3. nov 2005 15:14

Zgleda da sem spregledala. Kaj je že akcija za knjižico? Gobica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

3. nov 2005 15:51

Potrebujemo 6 črtnih kod iz majhne margarine ali 3 črtne kode iz velike margarine, mislim na 250 ali 500 gramske. Naslov je: Rama recepti za ljubitelje peke, p. p. 262, 1002 Ljubljana. Lp riba-ribica

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

3. nov 2005 17:01

santina je napisal/a:
Za vse proizvajalce in reklame po mojih izkušnjah velja isto pravilo. Kupec mora biti siten, le tako dobi, kar mu je obljubljeno. Moji otroci so zbirali nalepke od čokolešnika, za nagrado naj bi bili krožniki. Smo poslali kupone, dobili nič! Ko sem poklicala proizvajalca, so se opravičili in poslali krožnike za vse 4 otroke in še 1 kg čokolešnika. Ne gre se zato, da imajo plastične krožnike in da jim ne morem kupiti čokolešnika, gre se za princip!
)) Po mojih izkušnjah velja bit siten le, če imaš prav. Če imaš prav, bog požegnaj. Žal je še vedno več takih, ki so sitni, čeprav so v zmoti. Nisem trgovka. Pa brez zamere TanjaG.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti