Nakupovanje -lenti

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

tema odprta - 10. okt 2005 10:09 | ogledi: 7.375 | odgovori: 10

Naslednji mesec grem malo v toplice v Moravce,pa bi skočila kakšen dan v Lenti.

Zanima me ali se še splača tam kupovati in kaj?Kakšna je kvaliteta?Včasih so tja vozili nakupovalni avtobusi iz cele Slovenije,zdaj pa ni nič več slišati.

Vaše izkušnje?

Lep dan vsem skupaj!

jesen

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

10. okt 2005 13:11

jaz sem bila v Lentiju samo enkrat in to kar nekaj let nazaj ( 7 do 9 ) let. Kupili smo trenirke, posteljnino (zmečkanko), mikice in še nekaj stvari za otroke. Kar se kvalitete teh izdelkov tiče, nimam pripomb, posteljnino imam še danes pa se ji ne poznajo leta :)) ( pa je v uporabi, da ne boste mislili , da jo imam v omari), oblačila pa so otroci prerasli in smo jih oddali naprej. Glede na ponudo v Sloveniji pa poglejte, če se sploh splača. LP smrkolina

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

10. okt 2005 13:21

Moja starša sta bila v Moravcih pred dobrim mesecem. In sta seveda šla tudi do Lentija. Mama ni bila ne vem kako navdušena, pravi, da so cene iste kot pri nas. Ampak, če boste že v Moravcih, je Lenti tudi izlet, popestritev dopusta, da nisi samo na relaciji soba-bazeni-restavracija... torej zakaj pa ne. tjas

pussycat  

član od: 24.1.2005

sporočila: 37

10. okt 2005 14:34

do lentija me je pot zanesla lansko zimo, natančneje decembra. večina stojnic je bila zaprta, vendar smo jih vseeno uspeli nekaj obiskati. za moje pojme so izdelki ravno take kvalitete kot recimo pri kitajcih v Trstu (se iz primorskega konca) ali pa mogoče tudi boljši. nakupila sem si kar nekja stvari, ki jih še kar nosim. glede cen pa se ne strinjam s tjas. vse je dosti ceneje kot pri nas. npr. moška obleka (hlače, rekelc) je stala 16.000 sit, pleten pulover je pa bil 3000 sit. splača se it pogledat. pussycat

Robertina  

član od: 4.10.2005

sporočila: 1

10. okt 2005 20:33

Če se boš odločila za izlet v Lenti naj bo to v četrtek, ker je takrat sejem in je veliko izbire. Se mi pa zdi, da je sejem zadnji čas tudi v soboto, vendar nisem prepričana. Pa mnogo ugodnih nakupov ti želim. Robertina

Pekarica  

član od: 10.10.2005

sporočila: 255

11. okt 2005 9:27

V Lentiju smo bili to soboto. Odprti sta dve tržnici, precej je tudi butikov-trgovinic. Kupovali smo jeans hlače in jakne za mlade in manj mlade.Cene so ugodne, kvaliteta že preizkušena, ker kupujemo tam redno. Prav tako kupujem tam posteljnino(flanela) in prešite odeje. S slednjim sem zelo zadovoljna. Sem ga imela 8 let, seveda sem ga 2 krat na sezono oprala in sem si zdaj privoščila novega. Cena za zimskega 3.800 sit. Najbolj se splača za otroke. Največ stvari kupim v trgovinah. Je malo dražje, a boljša kvaliteta. Ponekod v trgovinah lahko kupiš tudi s kartico. Dober nakup želim LP Pekarica Pekarica

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

11. okt 2005 9:49

Kot pravita TJAŠ in Pekarica ,če si že v našem lepem Prekmurju bo časa dovolj in združi prijetno z koristnim ,pojdi ,sama se prepričaj kako in kaj ,ker vsak vidi z svojimi očmi ,si ustvari svoje mnenje ,pojdi na sejem -v četrtek ali soboto -,pojdi tudi v trgovine so stvari ,ki so cenejše kot pri nas in kvaliteta ista ,ali pa iste cene ...............lep izlet ti želim ,dober nakup in poročaj . Marta

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

11. okt 2005 9:52

v Lentiju že nisem bila par let, vem pa, da se splača, celo, če je poln avto in si strošek za beznin delite. Še ta mesec nameravava tja s prijateljico (nekje 20.10.) in potem lahko poročam o cenah in robi. LP! Galja

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

11. okt 2005 14:43

Pekarica je napisal/a:
V Lentiju smo bili to soboto. Odprti sta dve tržnici, precej je tudi butikov-trgovinic. Kupovali smo jeans hlače in jakne za mlade in manj mlade.Cene so ugodne, kvaliteta že preizkušena, ker kupujemo tam redno. Prav tako kupujem tam posteljnino(flanela) in prešite odeje. S slednjim sem zelo zadovoljna. Sem ga imela 8 let, seveda sem ga 2 krat na sezono oprala in sem si zdaj privoščila novega. Cena za zimskega 3.800 sit. Najbolj se splača za otroke. Največ stvari kupim v trgovinah. Je malo dražje, a boljša kvaliteta. Ponekod v trgovinah lahko kupiš tudi s kartico. Dober nakup želim LP Pekarica Pekarica
zanima me katero karico lp zinka

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

11. okt 2005 16:01

Ja Galja, prosim za poročilo. breda

Pekarica  

član od: 10.10.2005

sporočila: 255

12. okt 2005 7:30

PLAČEVALA SEM Z EUROCARDOM SKB BANKE. Pekarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti