Orientalska večerja

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

9. okt 2005 19:08

ivonja, za plesno šolo Miki sem slišala le pohvale, a to je informacija iz druge roke... sama namreč še nisem šla v izvidnico tjas

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

10. okt 2005 7:21

Mamamia, poglej med zasebna sporočila. Pri tistih ladjicah iz bučk sem pozabila povedati, da je v nadev treba dati tudi malo drobtinic, ker je sicer prevlažen. Mimika

dec  

član od: 6.10.2005

sporočila: 5

12. okt 2005 18:35

Tale zadeva z ORIENTALSKO VEČPERJO pa je kar lepo štartala. Vse skupaj vabim, da nam svoje predloge pošiljate tudi na www.ple.si - razno - orientalska večerja. Na forum pa so na klepet vabljene vse, ki že plešete ali pa še boste plesale trebušne plese. Vaši trebuščki bodo s plesom postali še bolj zapeljivi, če pa boste pripravile ORIENTALSKO jedačo in pijačo bodo prav vsi trebuščki zadovoljni. Seveda pa upam, da se najde tudi kak "dedc" ki bi znal kaj dobrega skuhat. Čakamo torej še moško inciativo ... lp MARKO dec Sporočilo je spremenil(a) dec dne 12. okt 2005 19:29:32

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti