Vaše izkušnje nova kuhinja

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

7. okt 2005 13:59

Tanja, moja je od Dan kuchen, v zelo svetlorumeni barvi. Imajo v trgovini, kjer sem jo kupila res zverzirane prodajalce, bi lahko rekla svetovalce. Se vsakemu potencialnemu kupcu posvetijo in zastonj izrišejo, ne glede na to, ali kupiš ali ne. Imajo ogromno elementov in rešitev, pa tudi na koncu ti kuhinjo zaprejo, če ostane kakšen cm. Montaža je v ceni in zmontirajo tako, kot je treba. Talne predale sem videla tudi pri nemških kuhinjah Nobilia, pa verjetno bi se našel še kakšen proizvajalec. Težko je svetovati proizvajalca, sama sem z mojo 100% zadovoljna in v slabem letu in pol ni bilo ene stvari, ki bi "sfalila". Proizvajalcev je ogromno, tako, da se je težko odločiti. Pri meni je DC prevagal zaradi talnih predalov in roloja, ki ga delajo tudi v globini 43 cm, ostali povečini 35 cm. LP

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

7. okt 2005 15:39

Kuhinjo sem opremljala pred enim letom. Je dokaj klasična a mi do zdaj še vse služi tako, da stvari ne bi spreminjala. Najboljši element, ki ga v prejšni (mamimi) nisem poznala, je pa visoka izvlečna omara (visoka kot hladilnik s spodnjim ali zgornjim zamrzovalnim delom). Glede na to, da imam v njej vso "suho" hrano, ampak res vso, čeprav je širina omare le 30 cm (višina naredi svoje), kljub temu pa pregledno shranjeno, da se do stvari dokoplješ brez "premetavanja" (kot v klasičnih omarah), sem z njo zelo zadovoljna. To je super element za "shrambo v kuhinji". lunacka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

7. okt 2005 15:45

Punce hvala vam prav vsem, se bova res kar odločila za Electroluxa, pa še kar občutno cenejši je in varčnejši. Za tla pa še vedno nič dorečenega, me vse skupaj res jezi... Glede Shopoline pa nič novega, v Bofu so nama rekli da s tem nimajo nič, tako da je ta trgovina šla najbrž rakom žvižgat... p, m

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

9. okt 2013 8:41

Obujam staro temo...

Ima kdo Sveino kuhinjo Irena? zanima me kvaliteta....Ker v hiši že imamo Sveino Hortenzijo ap Sveino Jasmino, pa smo zelo zadovoljni...sedaj pa sama potrebujem kuhinjo in imam možnost dobit (eksponat) kuhinjo Irena, pa sem slišala, da je med slabšimi glede kvalitete...in nočem, da se plača več samo zato ker je od Svee, ker bi za ta denar lahko dobili drugo še cenejšo kuhinjo, iste kvalitete...naj povem, da se gre za zasilno kuhinjo, ki ne bo predolgo v uporabi, pa še zelo majhna je, zato bi večjo in kvalitetnejšo kuhinjo raje kupila takrat, ko bo zanjo namenjeno več prostora...

zoyaa*

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

9. okt 2013 9:17

Mi smo v tak namen (ne pogosta uporaba) šli po kuhinjo v Ikeo. 4 metre kuhinje 800 EUR (s pečico in štedilnikom).

Lopatka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti