Zamenjava srčne zaklopke

Evelyn  

član od: 11.9.2005

sporočila: 54

12. okt 2005 22:55

Upam,da se je vse v redu izteklo.Javi,prosim. LP Evelyn

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

12. okt 2005 23:41

Pozdrav vsem skupaj. Hvala za vaše stiskanje pesti in besede, zlate ste!!! Lepo je biti del te družbe. Vse kar so mi povedali v bolnici je le to, da se je operacija končala okoli 19.30 in da je mama na intenzivni. Drugega mi niso povedali. Kirurg je bil ob 20h že spet v operacijski (revež tudi on, če mora kar z operacije na operacijo), le on pa mi lahko pove, kako je šla operacija. Torej čakam jutrišnji dan, in ko bom že službeno v Kliničnem, bom šla prej še k mami oz. k zdravnikom, naj mi kaj povejo. No, upam in mislim, da je to dober znak, da mi niso imele kaj povedati, saj, kot pravijo Aangleži, nič novic so dobre novice... sem že spet bolj pri optimistih. Mirno noč tudi vam. tjas

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

13. okt 2005 8:15

Tjaš, verjamem, da se je vse lepo izteklo in da bo mama lepo okrevala. Trajalo bo verjetno kar nekaj časa - vendar mama bo živa in s tabo. Sama se že sučem okrog abrahama in mojih dveh že dolgo ni več, vendar pa - vsaj mamo - marsikdaj hudo pogrešam. Sicer imam tri zlate fante - sinova in moža - pa vseeno, mama je le mama. Še enkrat ti želim SREČNO!! MALC

harmonija  

član od: 12.8.2003

sporočila: 222

13. okt 2005 8:25

Moja mama pa lani žal ni dočakala operacije. Ko bi jo vsaj! Vsem, vam in mamam, želim veliko, veliko zdravja. Harmonija

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

13. okt 2005 17:13

Juhu, prej sem bila pri njej. Sem sicer skori skupaj padla ob pogledu na mojo mamo vso zabuhtlo, povezano in prevezano, polno cevk, ampak... mislim, da bo vse uredu. Jupipi, kako sem jaz srečna, ko sem spet mamo vidla Kolk sem jaz en srečen otrok! tjas

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

13. okt 2005 18:18

Krasna novica - vse se je dobro izteklo. Seveda je sedaj dan po operaciji še slaba, ampak kot vidiš, bo vse v redu - mama je ostala. Mislim, da lahko rečem v imenu vseh, da ji želimo čimprejšnjega okrevanja, da se bo kmalu vrnila zdrava v vaš dom. Lep pozdrav! Dušanka

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

13. okt 2005 18:22

Super,vidiš da so tudi naše pesti pomagale.Pa čimprejšnje okrevanje želim. Bernarda

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

14. okt 2005 7:49

Čisto na kratko! Tjas veseli me, da je šlo vse to mimo. Želim, da bi mama čimprej ozdravela, pa en prisrčen pozdravček v mojem imenu, čeprav me ne pozna. Lep dan še naprej ti želim. Anamarija

Evelyn  

član od: 11.9.2005

sporočila: 54

14. okt 2005 11:31

Zelo sem vesela,da je za enkrat vse v redu in se je dobro izteklo.Seveda drzim pesti,da bo mama kar najhitrje okrevala in,da bo hitro spet med vami. lp Evelyn

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

14. okt 2005 19:08

Danes sem pa vsa iz sebe po obisku pri mami. Našla sem jo vso depresivno in žalostno. Namreč, kot da ni dovolj, da se ne počuti ravno rožnato drugi dan po operaciji in jo pesti en kup težav, ki so sicer neizogibne, jo je danes kirurg, ki jo je sicer operiral, pri zadnjem obisku zelo grobo verbalno "obdelal" in ji zrekel vse živo, med drugim da je zavaljena in podobno!!! Kaj smo normalni??? Moja mama ima res svojih 15 kil preveč, ampak kdo je ta kreten, da si vzame pravico da drugi dan po zahtevni operaciji, ko je bolnica krhka in že itak polna raznih čustev, bolj ko ne depresivna, tako nepotrebno grobo govori z njo! Tle sploh ne gre za kilograme, tu je problem izživljanje močnejšega nad šibkejšim... Žal se bom do ponedeljka, ko ga bom mogoče celo uspela dobiti na pogovor (čeprav ga že dva dni iščem, da bi kaj izvedela o operaciji, pa ga ni niti takrat, ko naj bi bil na voljo za svojce, ni) pomirila. Zdaj imam v mislih marsikaj, kar bi si zaslužil, da njemu nekdo pove. Toliko o tem, kako imajo zdravniki posluh do pacientov. tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti