1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

8. okt 2005 13:27

Mamamia, jaz se kar prijavim. Načeloma ne bi smelo biti problemov, razen če kaj izrednega pride vmes. Bi pa prosila (ko bo določen kraj) za podrobnejša navodila, ker navigacija ni moja odlika, MB pa sploh ne poznam Ker sem iz Dolenjske, bolj teško direkt sodelujem pri organizaciji, če pa karkoli lahko pomagam, pa povejte. Se vidimo! V.

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

8. okt 2005 14:25

Vilma s katerega konca Dolenjske pa si tudi jaz sem iz dolenjske do Lj. imam 40 km in bi se mogoče tiste, ki štartamo iz Lj. domenile in se peljale skupaj, šoferju prispevamo za bencin pa še v družbi bo vožnja prej minila. Jaz bi prosila, če bo imela katera še en prostorček, ker imamo pri hiši samo en avto in je mož verjetno takrat v službi, tako da bom jaz brez avta. Sicer pa tudi zelo nerada vozim, čeprav ko je nuja moram tudi to. Imam več kilometrov z biciklom čez leto kot z avtom. Se pa veselim, da se spoznamo in malo poklepetamo. lp Mateja

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

8. okt 2005 20:39

Krasno to srečanje.Jaz grem,oziroma pridem.Štartam iz Lj.Prostora imam še za tri. Saša vemves

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

8. okt 2005 20:39

Končno mi je uspelo do računalnika, in glej ga zlomka, kakšno presenečenje! Hvala Bojanu in Jerneju, priponka je super! Sem že sama študirala, da bi morale imeti nek razpoznavni znak, to pa je super zadeva. Zgleda, da se že vsi veselimo srečanja. Nisem pa zasledila, če prideta tudi Bojan in Jernej v Maribor?????? Mar bomo same ženske? No ja, saj tudi to ni narobe, mogoče pa se bo našel kak navdušenec "kuhalnice" in se opogumil priti. Mamamia, spekle pa bomo vsaka nekaj,kaj? In potem pridno "papcale" in hvalile in si nabirale kilce, ne? Punce, dajte pohitet s prijavami, zrihtajte si prosto soboto, ne bo vam žal, fajn se bomo imeli, tako, da bomo vsako leto komaj čakali, da se spet srečamo. Mamamia, ti pa tu in tam javi, koliko se nas je že prijavilo, da bo adrenalin do plafona!!!!!!! Vsem lep pozdrav! Galja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. okt 2005 22:43

Jaz bi se morala imenovati kura zmešana ne pa mamamia. Se čudim, da na temi "srečanje" nič novega, potem pa naravnost med roge - moški nas je presenetil. Saj res, Bojan, a prideš tudi ti? Trenutno kaže tako: 20 prijavljenih, nekaj od teh je še pod vprašajem. Zdaj pa grem natisto stran napisat datum, uro in kraj. Prijave pa, tako kot smo rekli, do 17. oktobra. Galja, midve pa bova kakšno še tako ali tako rekli v živo. Morava se potrudit in pripravit lepo srečanje za forumovke (in, če prav sklepam, kakšnega forumovca?) Če koga še kaj zanima, me lahko vpraša tudina zasebno pošto, sicer pa komuniciramona tej strani. Pozdrav vsem, Mamamia mamamia

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

9. okt 2005 11:29

Uh, žal tudi mene ne bo. Imamo doma veliko fešto, tako, da nas bo verjetno še več kot vas. Imejte se skrajno lepo. Bomo čakali na poročilo. Lp Tina

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

9. okt 2005 15:40

Krasno dikline ,se vidimo -vsaj zaenkrat sem prosta 22.oktobra -,imam pa problem ,ker sem trenutno brez avta in ne vem če bom ga do tega datuma že dobila -,bom pa prišla z avtobusom ,če ne bo iz M.SOBOTE še kdo šel . LP Marta

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

10. okt 2005 9:02

Jaz bi se tudi prijavila in če lahko Saša bi se ti prisedla za kraj se dogovorimo kasneje. Se pa že veselim, čeprav imam v petek ob 7h zvečer zabavo ima tast 60 let, se bom potrudila, da ne izpustim srečanja bomo pa v nedeljo malo pospali. lp Mateja mperhaj

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

10. okt 2005 9:41

Mateja, jaz sem iz Novega mesta, zato bom šla na Krško, Zidani most, Celje in v Maribor. Spotoma lahko tudi katero poberem. LP, V.

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

10. okt 2005 11:15

Se pa vidimo tam jaz sem iz okolice Krke mi je bližje Ljubljana. lp Mateja mperhaj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti