1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

7. okt 2005 17:17

Hja, drejcek, boš pa drugič prišel zraven. Glede kraja in časa pa je tako, da čisto vsem ni mogoče povsem ustreči. Če bo srečanje uspelo, se bomo pa naslednjič prilagajali tistim, ki na to prvo niso mogli priti, tudi lokacijo bomo menjali, če bo potrebno. Skratka, dajmo času čas in ne zamerimo si, če datum in ura nista ustrezna za vse, saj, kot sem r ekla, ni gatermina, ki bi ustrezal čisto vsem. Biba, kar brez skrbi - zlahka boš našla mesto srečanja, bomo že našle tako varianto. Iz lj konca recimo v dveh ovinkih, s ptujskega konca pa samo naravnost, pa bo. Glede tega, da kdo kaj prinese, pa i rekla tako: sem sicer za, a odvisno od prevoza udeleženk - če gre katera navlak ali bus, bo malo nerodno kaj nositi s sabo. Sicer pa predlagam, da o tem svoje mnenje rečejo tudi tiste, ki nameravajo priti na srečanje. Aja, še odgovor drejcku: če bo treba, bomo najeli tudi dvorano (blizu mene je gasilski dom...), sicer pa je prostor odvisen od števila udeleženk. Mamamia mamamia

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

7. okt 2005 18:34

Bravo punce! Jaz bom pa za PRVO srečanje KulSlo venije narisal eno maskoto, da si jo boste lahkio sprintale in okrog vratu obesile, da bo to razpoznavni znak! (da ne bo treba recimo nageljčkov za v lase kupovat). Bojan

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

7. okt 2005 19:37

ma ja, ni panika... bo že... Drejček

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

8. okt 2005 10:48

Žal, žal, žal ne morem. Imam oči že uprte v naslednje srečanje - in v podrooooobno poročilo s tega. Ja, Bojan, okrog vratu obesile... Vam pa povem, da so se na srečanju Prehrane obnesle priponke z imeni oz. nicki s foruma. Po nickih se poznamo, ko naenkrat srečaš 10 in več ljudi, se - vsaj jaz - hitro izgubim. LP Fani

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

8. okt 2005 11:03

hvala za sigurno umesten napotek - bom popravil, kar sem naredil...sva ravno hotela objaviti z Jernejem. Bojan

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

8. okt 2005 11:43

Jaz vam lahko pošljem samo svojo sliko, žal tisto soboto delam TanjaG.

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

8. okt 2005 12:12

Povezavo na obljubljeno risbo sem dal v prvi post tele teme, obenem prosim mamamio da tam tudi vpiše dokončno dogovorjen kraj, datum in uro srečanja. Bojan

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

8. okt 2005 12:31

O, kako prisrčno. Mi je prav žal, da ne morem zraven, bom pa spremljala dogajanje od doma. Imejte se zelo lepo na srečanju. Bojan, sem malo nerodna na računalniku in v začetku nisem dobro videla, ko pa sem uspela ugotoviti, kje se slikica poveča... super, pohvaljen. Mislim, da bo tudi udeleženkam všeč. Čestitke! Lep dan želim Dušanka

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

8. okt 2005 12:54

Dušanka, jaz sem pa mislil, da bi, kot pravijo navodila, vse tako pustili kot je, le da bi svoj nick vpisali...da se ne bodo same mamamie srečale Pa da bi vse imele enako velike priponke...zato sva z Jernejem v wordovem dokumentu dala na splet. Bojan

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

8. okt 2005 13:15

Pravkar sem (za probo) vpisala svoje ime in sprintala - pride prav luštkano - 10x11 cm - super - tako bodo res imele vse enako velike priponke. Res dobra ideja. Lep dan Dušanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti