1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. okt 2005 11:00

Sara, med mojimi piškoti je seveda tudi veliko čokoladnih, ker so tudi pri nas doma nekateri veliki čokosnedki. Peciva pa mora bit veliko, ker je pladenj piškotov s kakšnim dobrim čajem moje običajno novoletno darilo najbližjim prijateljem. Če hočeš, ti lahko za čokece pošljem kak recept. Sama pa zdaj delam veselje le drugim, piškoti so namreč med najboljprepovedanimi rečmi zame. Pozdravček, Mamamia mamamia

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

27. okt 2005 14:46

Riba - ribica. Hvala, hvala. Se imam samo svoji presnovi zahvalit. Se pa bojim, da se mi bodo s časoma leta začela poznat.. En mali trebušček je že ostal od poroda. No, da se malo pohvalim. Ko sem ugotovila, da sem nosečka sem imela tam okrog 68 kilc, potem sem bruhala ko vidra in shujšala na 60 kilc (bila v bolnici na flaskah), v porodnišnico sem prišibala z 76 kilcami. Ko sem šla pa ven, sem jih imela pa 64. Zdaj me na tej kilaži drži le še dojenje, saj jem kot kakšen pujs. Bomo videli, ko bo mali zaključil, takrat bo treba obroke malo zmanjšat. Mamamia, kaj sem lahko tvoja bližja prijateljica. Ja prosim za receptke, če jih seveda ni v bazi. zdaj ko imam plus paketek sem pregledala vse recepte (beri preletela) in shranila v beležko. Vseh res nisem odpirala, tako da kaksen dober namig vedno prav pride. Papa, veverica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

27. okt 2005 14:56

Sara, pa saj to je neverjetno, z otrokom iz porodnišnice si šla 12 kg lažja. Sem morala dvakrat pogledati, ker nisem verjela, da prav vidim. Meni je malo ostalo (kilogramov namreč) po prvem porodu, malo po drugem, potem pa še kak kilogramček plusa z leti. Sem pa v zadnjem letu in pol shujšala 15 kg, katere še kar držim, ampak se trudim, če bi se spustila iz vajeti bi verjetno imela 100 kg. Pozdrav! riba-ribica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. okt 2005 16:10

Sara, ti bom poslala recepte, zdaj enkrat čez praznike. Imam tudiprijateljico, ki je nora na čokolado, pa jo moram vsake toliko razvajat, pa sin je čokoholik, tako da se vedno kaj najde. O kilah po porodu pa ne bi. Po prvem sem imela v šestih mesecih svojo gimnazijsko težo (v nosečnosti plus 13 kg, potem pa je šlo vse hitro dol), po drugem pa....27 kg viška, ko sem šla v bolnico, osem jih je potem ostalo leta in leta, pa še kakšen zraven je prišel...No, potem pa je slinavka naredila svoje in zdaj sem po več kot desetih letih znova na optimalni teži. Če ne bi bilo bolezni, pa ne vem. Volje za hujšanje ingibanje je bilo vse manj, vse več pa volje za dobro hrano in pijačo. Mamamia mamamia

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

27. okt 2005 16:38

Mamamia, še vedno čakam tvoj odgovor na svojo pošto veverica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. okt 2005 17:26

Sara, glej zasebno pošto, vse sem pojasnila. Pa kako sem čakala in čakala in čakala....mamamia mamamia

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

28. okt 2005 13:49

Slikice so zelo lepe. Vesela sem da ste se imeli tako lepo. Upam da se udeležim naslednjega srečanja. biba

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. okt 2005 16:14

Eni uživajo na srečanju, drugi pa v službi cel dan, šmrc. Ampak naslednjega srečanja, če bo pa ni za izpustiti. Če pa bi še jaz prinesla sabo svoja dva mala "terorista", bi bila gostilna v razsulu. LP jade

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. okt 2005 16:28

Jade, samo hrabro. Ni jih otrok, ki jih ne bi ukrotili...Mamamia mamamia

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

28. okt 2005 22:22

Drugo leto naj bo srečanje v znamenju "piknika" z družinami, bodo otroci povedali, kakšne kuharice so njihove mame. Otroci ne lažejo (ha,ha)! Galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti