1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. okt 2005 17:31

Fotke pošlji na Bojan@kulinarika.net ali na info@kulinarika.net. Z digitalca najprej na računalnik, to je z enim kablom čisto enostavno, potem pa po e-pošti naprej. Če je meni uspelo, bo gotovo tudi tebi. Mamamia mamamia

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

27. okt 2005 0:02

Hej mamamia! Ti imaš pa čist zgrešen nick. Bolj bi ti pasalo enciklopedija. Pa ne zameri, res si fantastična! Dolores

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. okt 2005 9:34

dolores, ti si tudi nekako moja krvna grupa, saj veš, kaj mislim. Če bi te zdaj moji doma slišali, to o enciklopediji, bi pripomnili, da sem za to malo preveč pozabljiva oziroma z luknjastim spominom. Jaz včasih pozabim od enih vrat do drugih, po kaj sem šla, potem pa se moram vrniti na izhodišče, da se spomnim...Tako sem pred službeno potjo možu pozabila stvari v čistilnici, pa je bila panika, pozabila sem celo na pralni stroj na servisu, pa so od tam klicali, naj pridemo ponj, da dalje ne nalagam.. Ampak danes je en tak lep dan in jaz tako dobre volje, da se kar bojim, da ne bo dolgo trajalo...En sončen, topel jesenski pozdrav pošiljam vsem iz Maribora, Mamamia mamamia

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

27. okt 2005 10:00

Pozdravljeni! Mamamia, kar se tiče luknjastega spomina...se pojavlja že v mojih letih. Sicer pa, 15 sort peciva Vsaka ti čast. Kaj lahko vsaj napišeš kaj vse boš delala. Jaz imam en čink problem...najraje sežem po pecivu, ki ima vsaj en čink čokolade gor. Po moje imam že čisto zadelana čreva... Če imajo 3MD-jevke svojo temo, bi jo pa lahko imeli tudi ČOKOHOLIKI. Prednovoletno srečanje. Sem za, vendar mislim da bo teh srečanj v decembru kar precej, potem pa še peka, pa generalna pospravljanja, jaz končam s porodniško, pa smuknem še na kakšen tečaj h Goljatu...Uf, najbolje, da si začnem pisat Kar se pa tiče diet. Mislim, da je to čisto napačen izraz. Moglo bi bit.....hm, treba je spremenit način razmišljanja, življenjski slog, saj ne gre zgolj za kile. Za moje pojme je vsaka dieta brez veze, če ves ta čas tuhtaš, kdaj bo konec, da boš spet dobro papcal...Pa brez zamere.... Lp iz sončnega Celja, veverica

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

27. okt 2005 10:03

Uuu, sari so pa smeškote vklopili a ni to fajn, ko se lahko izživljaš!!!! Glede čokolade se pa strinjam - že dva dni sem na 70% črni čokoladi... tjas Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 27. okt 2005 10:03:57

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

27. okt 2005 10:07

Sem čisto podivjana.... hvala ti Martin, da se pridno igraš, da se ima mami cajt izživljat. jaz grem zdajle v kombinacijo melčnega kruha in Mannerjeve čokolade. Za čokoladne zadevščine uporabljam le to čokolado. Imam najboljše izkušnje! veverica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

27. okt 2005 10:07

Sara, imaš povsem prav, zato je bolje govoriti o ločevalnem načinu prehranjevanja, saj, če se po treh mesecih vrneš k starim navadam, si kar hitro na istem. Zanima me pa nekaj drugega, kako ti je kot ljubiteljci čokolade uspelo ohraniti lepo postavo. Mar uživaš samo temno? Je pa meni tudi bolj všeč pecivo s čokolado kot pa, če vidim sladko smetano. Očitno sem med tistimi, ki jemo predvsem z očmi. Tudi pri nakupih me premami kaj lepega na pogled. Lp riba-ribica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

27. okt 2005 10:08

Se opravičujem, prepričana sem, da sem poslala samo enkrat. Mogoče pa sem preveč močna in so gumbki na tastaturi prenežni zame? Sporočilo je spremenil(a) riba-ribica dne 27. okt 2005 10:09:30

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

27. okt 2005 10:09

Točno to čokolado imam zdajle na "meniju". Sem zadnjič v merkatorju najdla njihovo 70% v akciji... in zdej jo mlatim na veliko tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. okt 2005 10:20

riba-ribica: Svoje sporočilo lahko sicer tudi izbrišeš s tistim smetnjakom na desni Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti