1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

26. okt 2005 12:01

Dragička, jaz sem zdrav, torej se od mene nisi mogla nalesti ,glede na to, da sva skupaj sedela na srečanju. Čimprejšnje okrevanje ti želim Bojan

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. okt 2005 12:02

Smo pa naredili skomine, lisička bi se srečala že pred novim letom. Hm, če bi jih bilo veliko za, še mogoče, čeprav sem jaz včeraj že rezervirala prvo soboto v decembru za eno babje srečanje. Naslednje potem ne bi šla nikamor, ker bom pekla drobno pecivo (deset do 15 vrst ga mora biti pri nas doma in zato imam decembrske popoldneve in vikende kar zapolnjene). Ampak če bi že bilo srečanje... Pia, seveda je hči hodila na Ludvika, bila je b paralelka, razredničarka je bila Rosijeva. Zdaj mi pa še reči, da smo bili sošolci...Veš kaj, če kmalu ne bo srečanja, bova pa midve v bifeju za mercatorjem spili kakšno spoznavno kavo? Dragička, pozdravi se! Spomni se srečanja, da ti bo lepše pri srcu in toplo pri duši... Mamamia mamamia

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

26. okt 2005 12:34

Sem si kar mislila, da bo katera zbolela (ha,ha) ker ste na srečanju spile premalo (kaj premalo, nič) antigripina,zdaj pa vročina itd.... Joj,joj..... dragička, malo šnopsa v čaj, pa bo. Mamamia, to si pa ti kriva, ker si pozabila na višnjevec! Zdaj bi bila dragička čila in zdrava, pa poglej, v postelji je reva uboga....Sicer pa ni čudno, vreme je neverjetno..... sicer meni odgovarja tale sonček, ni pa po moje primerno za to obdobje... Loni, sem pred leti nabavila en takšen "smrčoubijalec", pa ti povem, da nič ne pomaga, lahko udrihaš po moških beticah, pa ni efekta. Preveč "trde" imajo (betice, se razume). O.K., vidim, da ste večina na delovnih mestih, jaz pa pravkar kuham, delam jutri, zato vas zdajle zapuščam, da ne bo katastrofe v piskrih. Pridno pišite, da bomo naredile še malo faušije in skomin (ha,ha). Imele smo se pa fajn, ne? Bomo ponovile, letos menda ne, ker je res, kar je rekla mamamia, decemberski dnevi bodo zapolnjeni s peko in pripravami na domače čage......spomladi pa morda? Če boste spet prišle v Maribor, bomo šle po zvončke, ne mamamia? V limbuško grabo......ha,ha! Imejte se lepo! Galja

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

26. okt 2005 13:04

Potem pa nič, bom pa s hujšarcami uživala, potem bote pa ve nam fouš. Decembra bo pa tako ali tako norija. Pa seveda moramo piškote pečt. Hčerka je rekla, da ni božiča, če ni najmanj 10 vrst peciva. Letos mi je še Mamamia nekaj receptov poslala. Zdaj pa pomislite, kako bomo spet bogi na forumu 3 MD diete, ko se bomo poskušal odpovedat lepemu ne slabemu duhu. Gobica

pia4  

član od: 9.10.2005

sporočila: 66

26. okt 2005 14:28

Ja, Mamamia, midve pa se poznava in to še iz otroških let na Potrčevi. Najini punci pa sta bili sošolki. Se mi je kar zdelo, da je na sliki od srečanja pri Kostanju "zvedava raca". To je pa eno lepo presenečenje, kje se ljudje spoznavamo. Kulinariko spremljam že kar nekaj časa, dobra tri leta, vendar do sedaj še nisem kaj dosti pisala, vendar pri takšnih dobrih receptih kot jih najdeš na kulinariki, pač ne morem biti brez komentarjev in ocen. Pa tudi forumi so izredno zanimivi in velikokrat tudi poučni. Lep sončen in topel pozdrav vsem, posebej tistim v postelji. pia4

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. okt 2005 14:34

Hej, lisička, verjemi, da gre s kilami še kako lahko dol tudi brez te matrarije po sistemu 3md. Disciplina je potrebna povsod. Jaz vam dajem kapo dol, ko včasih prebiram po tem vašem forumu, kako se trudite in v kakšne krize katera občasno zapade. Ampak za mene to ni. Da sama sebe na ta način omejujem...Saj se tudi jaz moram na nek način omejevati, ampak mi gre zdaj moja dieta kar lepo od rok, tako zelo, da jo bom upoštevala za zmeraj. Sploh, ko gre za gibanje. Ni pa nikakšrne ovire za naše skupno srečanje. Se mi zdi, da nas ne bo mogoče razlikovati glede na udeležbo na 3MD in one druge, navsezadnje imamo vse eno samo skupno streho - Kulinariko in neverjetno količino dobre volje. Ta pa edin ašteje, kajne? Mamamia mamamia

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

26. okt 2005 15:26

Imaš čisto prav, mamamia, vsi smo pod isto streho. Kaj češ, isti ptiči skup letajo. Forum hujšajočih je pa najboljši zaradi tega, ker samo tisti, ki ima podobne probleme ve, kaj prestajaš in ti da podporo, včasih ti jih pa kdo tudi napoje. Se pa strinjam, da je važna disciplina. Ravno zaradi tega, ker sem jo nekje zgubila, sem tam kjer sem. Ampak kuham še vedno rada, zato tako rada visim na Kulinariki. In še bom, pa čeprav sem že stara kuharica, vedno kaj novega zvem. Pa tudi vprašat me ni sram. Zdaj pa še naprej lep dan in pejte na sonček. Pri nas tako lepo greje, da že komaj čakam, da grem domov. Čauči! Gobica

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8696

26. okt 2005 16:36

Rada bi poslala nekaj slikic pladnjov sladic, ki sem jih pripravila za r.d. - končno sem se spomnila slikat. Ali mi bo kdo pomagal, kako jih poslati, samo ne vem, kam bi jih dali, Bojan spomni se česa. Pozdravček!

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

26. okt 2005 16:48

dragička, ne pozabi pripisati, kako se pecivo imenuje (na pladnjih) in če so recepti mogoče v bazi! Galja

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. okt 2005 16:49

Hm, kaj pa fotogalerija KulSlo "stvaritev"??? Sej fotogalerije so že narejene.... tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti