1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

25. okt 2005 13:11

jernej je napisal/a:
Ja Bojan, saj imajo ene 5000 sporočil v 5 temah (Ločevanje živil). [jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Sej se vidi,o čem se ženske najrajši pogovarjamo.Pa še kakšen moški se najde vmes. Marjetka cvetka

pia4  

član od: 9.10.2005

sporočila: 66

25. okt 2005 17:27

joj, zakaj nisem prej malo bolj pogosto sledila objavam. Z veseljem bi prišla na srečanje, saj je gostilna kostanj moja domača ta boljša gostilna in do nje me loči samo cesta. joj, joj, pa kaj tarnam , je že prepozno. pia4

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

25. okt 2005 20:14

Joj, pia4, pa štirinajst dni je bila na tema na forumu...Bi bile kar štiri gostiteljice iz MB - medve iz Radvanja (kdo ve, če nisi šla kaj kupovat v Tuša, ko smo se mi tam zbirali...), kot najbližji domačinki (v Kostanj tudi moji zahajajo, ko mama, torej jaz, ne more skuhat - zdaj jih že pozdravijo po sistemu Aja, mama zopet dela...; pa saj veš, Lipa nam je še bližje, tako da boš vedela, s katerega konca sem. Da o promenadi ne govorim, od tam se k meni zavije v levo...). Pa riba-ribica, ki je iz Nove vasi, pa Galja iz Rač. Boš pa zraven na naslednjem srečanju, močno se mi namreč zdi, da smo druženje v soboto šele prav začeli. To bodo še fešte... Za tiste, ki bodo pa še na naslednjems rečanju na 3MD pa bomo tudi kaj pripravili, kajne? Pri Kostanju so nam za vse šli na roko, pa bodo še našim dekletom z ločevalnega foruma pripravili, kar tisti dan smejo jesti. Torej ni izgovora, da kdo ne bi prišel, ker je pač na OH ali sadnem dnevu. Še vodni dan ne smebiti izgovor. Tak. Mamamia mamamia

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

25. okt 2005 20:29

Mamamia, ko boš imela vodni dan, greva k Ulčarci na kremšnite (jih bova skoz šajbo gledale)! Ha,ha! Sem rekla, grem samo pogledat, kaj je novega, pa sem obvisela tukaj! Zraven tega "kukanja" sem spekla že dva pladnja pizze, zdaj pa se bom res počasi odpravila "vodoravno"! Hja, dekleta, drugič pa le malo bolj "kuken" kulinarične strani, da ne boste spet izvisele, kar se srečanja tiče! Jaz bi se menda živa požrla, če bi srečanje zamudila! (zloba pa taka)Imejte se naprej še lepo, grem na zaslužen počitek. Galja P.S. Pravkar sem izvedela od mojega gospoda moža, da sva midve z mamamio največji čveki na kulinariki!!!!!!!!!! Mamamia, kaj bova naredile z njim? Preštudiraj! Sporočilo je spremenil(a) galja dne 25. okt 2005 20:31:30

pia4  

član od: 9.10.2005

sporočila: 66

25. okt 2005 20:49

veš mamamia, ponavadi grem kupovat kar v Mercator, ki je za mojo hišo, mi je bližji, pa še čez cesto pri Tušu mi ni treba hoditi, saj včasih dobiš mlade, preden je kaj "lufta" za čez cesto. Res sem slabo gledala forum, priznam. Imeli smo trgatev, pa obiranje jabolk, k temu sledi kuhanje in pečenje za kar nekaj ljudi.Če pa si iz Radvanja pa se mogoče na videz poznava, kaj veš, svet je majhen. Da pa sta vidve z Galjo veliki čveki, pa nam je lahko le v veselje, saj tako lahko prebiramo vse mogoče zanimive debate..... čav bav... pia4

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. okt 2005 7:40

Galja, jaz ti lahko posodim mojo kuhlo, ki jo imam v kuhinji na oknu, da je pri roki - na ročaj sem dala vgravirat "ubijalka moških muh". Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. okt 2005 10:14

Moja mama pravi, da ji je bog dal jezik zato, da govori (oče je na srečo že dolgo naglušen, hehe), pa tudi, da kdor jezika špara kruha strada. Torej naj bodo možakarji kar tiho, sploh ker so sami trikrat večje klepetulje od nas (samo da tega ne priznajo). Moj foruma sicer ne spremlja, a ve, da sem jaz veliko gor, pa se mu zdi to "fajn", za srečanje pa se mu je zdelo super. Pa še Pii4 - torej stanuješ nekje okoli Mercatorja, v Borštnikovi? Tudi tja hodim veliko kupovat. Kdo ve, morda sva kdaj celo stali skupaj pred blagajno? Svet je res majhen...Pozdravček, mamamia mamamia

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

26. okt 2005 10:35

Tako klepetate, da vas je veselje brat. Čestitam organizatorkam za dobro speljano srečanje. Tudi sama sem se ga hotela udeležiti, pa sem že vnaprej vedela, da me ne bo doma (službena pot). Na slikah pa zgledate sploh vsi oh in ah. Zdaj imam vsaj malo predstave o vas. Mislim, da nas bo na naslednjem srečanju že dosti več. Mogoče bi bilo dobro kakšno prednovoletno srečanje? 3 MD-jevke se bomo dobile v Celju. To bo fešta. Že komaj čakam. Pa še Julijo po dolgem času berem. Lep pozdrav na Irsko. Gobica

pia4  

član od: 9.10.2005

sporočila: 66

26. okt 2005 11:24

Ja, mamamia, sem doma točno nasproti mercatorja, na koncu parkirnega prostora. Kolikor sem sledila forumu, sem zasledila, da je eden izmed tvojih otrok star 17, tudi moja hčera je stara toliko.Mogoče pa sva celo kdaj bile skupaj na rod.sestanku v šoli, če je obiskoval Ludvika. Po slikah sodeč iz srečanja, si mi prav znana. pia4

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8696

26. okt 2005 11:45

Pozdravček od doma iz postelje - tako sem bolana, brez glasu, dva dni temperatura... zdravnica je že mislila, da je astma. Slike se o.k. Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti