1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

25. okt 2005 9:30

Srečanje na Irskem uauuuu, to bi bilo fantastično, samo kaj ko me je strah avijonov........saj mož mi vedno pravi, da še nobeden ni ostal v zraku. LP Anamarija

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

25. okt 2005 9:48

Vse čestitke organizatoricama. Lahko rečem, da mi je žal, da nisem mogla priti. Pa kdaj drugič. Slike in vaši komentarji so povedali veliko pozitivnega o obiskovalcih na kulinaričnih straneh. LP McNena

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

25. okt 2005 9:51

marjetka cvetka, oprosti mi za nevednost, a nimam pojma kaj je to 3MD. Mogoče mi na zasebno pošto pojasni za kaj gre. LP Bojan

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

25. okt 2005 10:18

No, pa še enkrat moj piskrček. Eno popoldne in en večer nisem gledala po kulinaričnih straneh, potem pa zjutraj tak "rafal". Kaže, da je bilo srečanje res zadetek v polno, in vesela sem, da se je tako lepo izšlo vse skupaj. Sploh, ker kaže, da smo veliko zanimanja vzbudili tudi pri tistih, ki iz različnih razlogov nismo mogli priti na naše prvo srečanje. Se pridružujem Galji, da ni nobem problem spomladi srečanje še enkrat pripraviti v MB. Ampak na prostem. Blizu Kostanja je kar nekaj primernih prostorčkov, blizu je ribnik, pa lovski dom, pa čudovit prostor za gasilskim domom, vse v premeru sto do dvesto metrov od gostilne, v kateri smo se bili zbrali. Pa še nečesa sem vesela - julie, da se je oglasila, saj je nisem "slišala" eno malo morje časa. Zdaj pa mi počasi zmanjkuje niti. Malo k temu prispeva še zasedenost v službi, nadomeščam šefico in imam vsega vraga na glavi, tako da so moji obiski na kulinariki zdaj malo bolj redki kot sicer (namesto petkrat v eni uri samo trikrat, hehe). Pozdrav vsem, Mamamia mamamia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. okt 2005 10:44

Bojan, mislim, da je 3MD trimesečna dieta. Loni Makaroni

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. okt 2005 10:51

galja je napisal/a:
Komaj zdaj mi je zasvetilo!!! Ali bo kdo ocenil gostilno Pri Kostanju, kjer smo imeli srečanje? Jaz bi, pa še tega svoj živi dan nisem počela in ne vem, kako se naj zadeve lotim, zato bom to prepustila komu drugemu. Mogoče Jerneju? Jernej, ti že itak vse delaš!!! Galja! Pa brez zamere!
Jaz pa res ne smem ocenjevati... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

25. okt 2005 10:52

ma Loni, so me 3MDjevke medtem že trdo prijele in vse že vem Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. okt 2005 11:17

Ja Bojan, saj imajo ene 5000 sporočil v 5 temah (Ločevanje živil). Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. okt 2005 11:43

DUŠANKA je napisal/a:
Zdravo Jernej in ostali! Pri meni je bolezen naredila, da sem ob katerikoli uri na Kulinariki. Saj tako ne morem sedeti več kot 5-10 minut in potem izkoristim vsak trenutek, da spremljam dogajanje. Slike so super, ampak se mi nekatere nočejo povečati - ne vem, a ne gre, ali pa ne znam. Sem pač bolj štorasta za računalnik, čeprav mi je v neizmerno veselje. Bi pa bila zelo vesela, če bi se v galeriji našle tudi slike iz 3MD srečanja v Celju. Vam prav zavidam, a ste se imeli lepo - oboji, vi v Mariboru in v Celju. Lepo je, da se takole družite!! Lahko noč Dušanka
Pozdrav Joj, bolezen je pa slabše kot da bi imela nočno. Upam, da se nam boš lahko naslednjič lahko pridružila. Lahko naredim galerijo tudi z vašega srečanja, samo rabim slike in pa opis, kako je bilo in opis pod vsako sliko. Me ni bilo tam, tako da ne morem sam napisati. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

25. okt 2005 13:10

Bojan je napisal/a:
ma Loni, so me 3MDjevke medtem že trdo prijele in vse že vem [vreca] [bojan] Bojan
Ah,tako hudo pa spet ni! Sej smo čist prijazne punce. Marjetka cvetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti