1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

6. okt 2005 16:46

Tudi jaz sem ZA, če le ne pride kaj posebnega vmes. Očitno pa sem prva predstavnica z Dolenjske. LP, V.

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

6. okt 2005 17:05

Primorka ne more, ker ni šofer - vlak je pa.................Bom pa željno pričakovala poročilo. Lumpica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. okt 2005 17:19

Potem pa recimo: kraj dogajanja: Maribor; datum: sobota, 22. oktober. Prijave na tej forumski temi, recimo do ponedeljka, 17. oktobra (da imamo čas urediti vse potrebno za prostor). Kaj pa ura, se dobimo dopoldne, popoldne, proti večeru? Zmenimo se še za to "malenkost", potem pa samo še akcija. Mamamia mamamia

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

6. okt 2005 18:13

mamamia, bom jaz kar predlagala 22.10.2005, za uro pa se bomo morale nekako druzno sporazumeti, ne vem, kaj imas v mislih, se dobimo samo na pijaci, ali kosilu ali kostanjevem pikniku ali.........samo pri kaksnem "prigrizku", ali imas v mislih kmecki turizem, ostarijo, colnarne menda ne, ker je ze hladno..... v glavnem, malo vec bi menda morale vedeti, da bi dorekle uro. Sicer pa zberi prijave, pa se recimo potem napise tocna ura in to je to! Se strinjate? (nisem na svojem racunalniku, ta pa ne dela kljukic nad crkami, pa me zelo jeziiiiiiiiii)! Primorke, ne se bat, ce bi katera rada pripotovala z vlakom, povejte, bomo uskladile vozne rede, vam rade volje priskrbim vse potrebne podatke in cene itd.... samo pravi cas mi povejte, iz katere smeri bi katera pripotovala. Ob sobotah je sicer res malo kriticno, ker vozijo vlaki po "sobotnem" voznem redu (se pravi, ne tako pogosto,kot med delavnikom), mogoce pa bi nam ratalo malo skombinirat prevoze, pa vsaka bi lahko napisala tu na forumu, od kod se bo pripeljala, mogoce bi lahko katero vzela s seboj (bi se spoznale ze pred srecanjem), variant je veliko. V glavnem, srecanje mora uspeti! Lep pozdrav! Galja

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

6. okt 2005 18:55

vcibej je napisal/a:
Primorka ne more, ker ni šofer - vlak je pa.................Bom pa željno pričakovala poročilo. Lumpica
Lumpica, če prideš do Ljubljane, naprej peljam jaz. Brez problema! V bistvu tako, jaz imam v avtu prostora še za tri in z veseljem peljem. Da ne bomo hodili vsak po svoje! tjas

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

6. okt 2005 19:16

Tjas to bi nedvomno šlo - vendar ne 22. Ima mlajši rojstni dan - tema je pa podzemni svet ( ne vem še kako bom prepričala domačega mačkona naj špila človeško ribico ) Kapnike že delamo........... Lumpica

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

6. okt 2005 21:38

Bravo, Tjas! Si naredila otvoritev, kar se prevoza tiče. Jaz sem iz Rač pri Mariboru in če je katera vsaj približno kje doma v bližini, ni problema, pridem po njo (ali njega), pa se peljemo skupaj. Drage moje, dajte se malo zorganizirat, da nas bo čim več, bo lepše - in seveda nepozabno. Sicer pa - datu še ni dorečen, dajte na glasovanje - za kateri datum se jih bo javilo največ, takrat se srečamo. Vsem pa itak ne bo uspelo uskladiti prostega termina. Zdaj pa res lahko noč! Galja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. okt 2005 7:41

Lumpica, jaz bi te lahko pobrala v Ljubljani, bi bilo pa fajn, če bi bila zadeva v bolj zgodnjih urah, ker moramo nekatere potem še domov prilesti... Loni Makaroni

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. okt 2005 9:01

Malce ste me presenetile s tako zgodnjim terminom. Če bo vse po sreči, pridem. LP Anamarija Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 07. okt 2005 09:01:59

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

7. okt 2005 10:15

Žal je tako, da vedno nekomu ne ustreza. Življenje je pač tako. Tudi jaz bi se z veseljem pridružila, vendar imam takrat planinski izlet. Mogoče pa se bom odločila za druženje z virtualnimi prijateljci, tiste planinske že zelo dobro poznam.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti