Marmelada iz grozdja

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

5. okt 2005 18:57

Tudi jaz sem kupila novo pasirko, pa enako nisem zadovoljna z njo. Dolgo nazaj sem od tašče dobila na posodo njeno pasatuto (Dušanka, sedaj vem, da je to to). Bila je krasna, s tremi različno gostimi vložki, pasirala je gladko in skoraj do čistega. Pesmica. Žal je ta odlična napravica nekako izginila. Tale nova iz Merkurja ima najprej samo eno fiksirano mrežico, pa to bi še prenesla. Nekako se mi zdi, da ne pobere do čistega, kar nekaj se notri valja, tako je res veliko odpadka in še nikamor ne gre. Ali veste za kakšno dobro pasirko, ki gladko in temeljito pasira in se dobi dandanes v trgovini? Kupila bi tudi dražjo, samo da bi bila dobra. Domači se namreč zmrdujejo nad vsakim koščkom v marmeladi, če je gladko spasirana, pa je v redu. Palični je sicer dober, vendar vedno ne pride v poštev, ker predvsem lupine samo seseklja, da o drobnih peškah ne govorimo. Hvala in lp, Fani

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti