Latex ležišče

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

24. okt 2005 10:26

Hi, pred cca petimi leti sva se odločila , da zamenjava posteljni vložek. Latex predrago (toliko denarja za vložek , ko pa za enak denar dobiš celo posteljo in še novo) ! Po nagovarjanju ljube ženke sem popustil , vzela sva 7točkovnega. Žena se je odločila za mehkejšo, sam za tršo varianto. Na najino željo so ga zlepili ,tako , da je v enem kosu. Prezadovoljen ! Hčerin je od iste firme > Hiteks , sinu pa smo ga kupili v A -Leibnitzi (izvoz Gralla) pri Daenische Bett , češ, bomo kaj prišparali (zopet moja ideja) in smo vzeli 1točkovnega(cel v enaki trdoti).Napaka ! Pri nakupu vložka ne pozabi na letveno dno (z regul. trdote po možnosti ), na kar te bo verjetno opozoril prodajalec > ni trgovska finta. Glede pršic : od časa do časa je treba oprati pregrinjalo vložka , pa tudi posesati "globinsko". Sem 100% za. lp>siba

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

26. okt 2005 20:56

Zakaj nebi preverila še ležišča od "www.dollar.si" Po dolgem dolgem iskanju in preizkušanju , sva se z ženo odločila za njihov program, se pravi: ležišče iz lateksa 7 consko z prevleko ki jo snameš in opereš + vzglavniki ( tu je bilo sicer nekaj menjave , ampak na koncu smo našli prave +dvižno letveno dno z nastavitvijo trdote in višine nožnega in vzglavnega dela". Zaključek po 3 mesecih uporabe in privajanja: ni mi žal niti stotina, pa zadeva sploh ni bila poceni ( kakor za koga seveda - 210.000 sit z popusti). Iskreno priporočam!! escada

Xenna  

član od: 11.4.2005

sporočila: 34

29. okt 2005 23:40

Tudi jaz imam ležišče dollar in sem zadovoljna.Je 5 predelni in zelo dobro spim na njem. lp Xenna Xenna

Operativec  

član od: 5.12.2005

sporočila: 3

25. dec 2005 11:43

Z ženo sva se letos odločila za latex posteljni vložek. Tistega od Hitexa. Žena ima trdoto primerno svoji teži, moj del ležišča pa je odmerjen na trdoto primerno moji teži. Spim zelo dobro, je pa res, da je na začetku precej hladen. Brez pripomb priporočljivo. LP F Operativec

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

25. dec 2005 15:35

Jaz imam samo vzglavnik in sem zelo zadovoljna. Čeprav se mi zdi, da je izgubil tisto prejšnjo obliko in se je malo sploščil (čeprav se ne bi smel). Sonja

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

28. dec 2005 23:38

Moram vam sporočiti, da sem ležišče s piramidi vrnila, ker je bilo zame premehko in sem se zjutraj zbudila z bolečinami v hrbtenici. Od Hitexa sem sedaj kupila latex ležišče s sedmimi conami in mi zelo odgovarja. Mislim, da bi vsi prodajalci, tako kot Hitex, morali imeti možnost testiranja ležišča, ker po parih minutah ležanja na ležišču v trgovini se nihče ne more pravilno odločiti. Ali ti ležišče ustreza lahko ugotoviš šele po nekaj nočeh uporabe. Zato vsem priporočam, da se odločate za nakup ležišča pri tistih firmah, ki omogočajo testiranje. atic

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

29. dec 2005 0:21

Midva imava lateks ležišče od hitexa, že dobra 4 leta in je brez pripomb! Zraven pa sva kupila vzglavnik in vsako jutro sva se zbudila z glavobolom, kaj je krivo ne vem. Zdaj ga uporabljam samo za podporo ko berem v postelji

ledomir  

član od: 13.6.2006

sporočila: 1

13. jun 2006 12:08

Mam neki za pripomnit:) 1. Dorme ni lateks ampak pena 2. Obstajata dva pridelovalna postopka lateksa talalay in dunlop. Razlika je da pri talalay lateks režejo na določene dimenzije. (Pri tem ni dobr ker se z rezanjem zračni kanali prerežejo in jedro se s časoma sesede) medtem ko pri dunlop tehnologiji pridobivajo različne mere s pomočjo kalupov(lateks vlivajo v kalupe dodajajo različne snovi noter pač da se razširi in tak dobijo model) pri tem je dobr ker se kanali ne prerežejo in tako ostane ležišče nespremenjeno. 3 Poznam eno dobro stran, mislim da prvo ki je začela prodajat svoje izdelke prek neta. Sam sm kupil lateks Alergo 7 conski in sm ful zadovolen z njim. Prav opazna je razlika iz jogija na lateks preklopt aja pa tuki je stran http://pohistvo.enakupi.com LP Tilen ledomir

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. jun 2006 13:06

Moja zadnja pridobitev je Hitexov vzglavnik, mi totalno ustreza, prejšnje bio in nevem kakšne variante mi niso. Ga tudi nesem s sabo, ko grem na potovanja. Sem ga imela najprej en teden na testiranju. Loni Makaroni

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

28. jun 2006 18:37

Zaradi študentskega proračuna sva se odločila za Dormeo, jaz pa sem ga imela že prej, vsega skupaj bo zdaj že kakšni 2 leti. Meni zadeva sploh ni slaba, spim dosti dosti boljše kot prej, ležišče se ne vdira, je prijetno čvrsto. Tako da mi zaenkrat čisto ustreza. Ko pa bom "velika" in bom imela veliko denarja, pa si bom morda privoščila kaj iz višjega cenovnega razreda. Hmm.. še bolj verjetno pa je, da bom raje šla na kakšno potovanje Imam pa že kakšnih 10 let lateks vzglavnik od Bavarie Wolltex, takrat je bil menda pregrešno drag, ampak zdaj sploh ne morem več brez njega. Ko sem se preselila, sem ga pustila pri starših in kakšen mesec zelooo slabo spala. Ko mi je "kapnilo", da je vzrok najbrž vzglavnik, sem naredila reševalno akcijo in ga prestavila v svojo novo posteljo. Od takrat spet krasno spim cherry

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti