Tajska restavracija

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

10. sep 2007 15:06

Bila sem v tej tajski restavraciji Da Buda in ti ne priporočam. Cene so pretirane za tisto kar dobiš na krožniku....in nikar ne misli, da so to tiste jedi, ki si jih zasledila po TV ali v kakšni knjigi/reviji (od "naše" hrane se razlikuje skoraj samo po tistih par začimbah, ki so jih primešali k hrani)...imajo zelo pičel izbor hrane, tudi sladic (kar me je še posebej presenetilo). Gužva je velika...edino ambient je lušten in nič drugega...res škoda denarja. Če hočeš probati nekaj novega pojdi raje v Indijsko-Namaste (kar bogat izbor hrane, cene niso pretirane, vsaj za center Lj. ne) ali še raje kot so ti svetovali v Turško - Yildiz Han(zelo prijazni, zanimiv ambient, zelo bogat izbor hrane, tudi vegetarijanske, cene v mejah normale)....tukaj še nikoli nisem bila razočarana. Andreia

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

10. sep 2007 17:42

Vendelina jr. je napisal/a:
Če pa misliš na VEČERJO v žlahtno romantičem-ki-naj-bi-se-razvilo-v-erotični pomenu besede sta pa v centru itak druga dva ultimativno dobra punkta... Ti želim hitrost pri razreševanju omenjenega rebusa. Vendelina jr.
daj daj vendelinca povej kere dve ;););) bannanna

monig  

član od: 28.12.2005

sporočila: 2

1. nov 2007 8:27

Za Strelo in Frino, Dabuda je izpolnila vsa moja pricakovanja, polepsal mi je vecer, bozanski okus se je prepletal po vsem mojem telesu, hrana je resnicno odlicna, vse cestitke. In v kuhinji so Tajci, v petek 26.10.07 sem bila na vecerji. Na zivce mi grejo neopravicena kritiziranja!!! Lea monig

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti