Joj, ti rojstni dnevi...

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

tema odprta - 27. sep 2005 11:33 | ogledi: 4.567 | odgovori: 15

Lepo prosim, da mi pomagate z idejami. Prijatelj ima rojstni dan, 27 let, in niti slučajno se mi ne sanja kaj bi mu kupila. Povabljena sem na roj. dnevno zabavo, tako da nekaj bo treba nujno izmislit. Težava je v tem, da ga zanima vse mogoče in nemogoče, nima nekega konkretnega konjička, ampak kolkor ga poznam, bi mu bilo všeč kakšno praktično darilce (v vrednosti do 15.000).

100x hvala!!

Lp, Tina

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

27. sep 2005 11:45

v takem primeru mu lahko podarite bon v njegovi najljubši trgovini...športni, tehnični, za adrenalinski skok, masažo, razvajanje v wellnessu, mogoče v najljubši restavraciji,....kar vam pade na pamet oz. ga veseli. ANJA

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

27. sep 2005 11:54

Lunika, si me spomnila, da več ljudi več ve, tako da še jaz dodajam svoj lonček. Torej, kaj kupiti ženski za 50i rojstni dan?? Predvsem ciljam na kakšna zabavna/norčava darila, samo ne vem kaj! Prosim, pomagajte!! Tisti, ki imate izkušnje, kaj najbolj "zažge"? urssula

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

27. sep 2005 12:30

Jaz bom za 50. rojstni dan podarila nekaj od kozmeticarke. Odlocam se med klasicno masazo, refleksno masazo stopal ali pa kar bon za izbero po zelji. Ne vem se tocno kaj. Lp, Klavdija

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. sep 2005 12:39

Samo ne norčavih daril! To je zabavno prvih 5 minut, potem pa naslednjih 50 dni ne veš, kam bi s tem - poznam zelo malo ljudi, ki jim je bilo tako darilo dejansko všeč... Za ta denar se sigurno najde kaj, akr bi mu bilo res všeč! poleg tega lahko vsako darilo naredite zabavno, če uporabite le malo domišljije, pa še uporabno bo! midva sva enkrat prijatelju dala kuharsko knjigo in zraven en kup zelenjave, pa se mu je zdelo zelo smešno, recimo:) važno je, kako naložiš;) Kakšna kvalitetna knjiga o računalništvu, mogoče za kak konkreten program, ki ga zanima ali ga uporablja, je pri fantih dostikrat dobrodošel, knjiga o digitalni fotografiji, če ima digitalni foto,... planinski čevlji (ampak jih MORA PREJ PROBAT - NUJNO!!!) Mogoče uteži, to tudi marsikomu prav pride, če je bolj sporten tip, ali pa kak dres, če se ukvarja s kakim športom. Izlet v Gardalend,... Boni so vsekakor super rešitev, tako si res lahko kupi to, kar mu je všeč! Športne trgovine, Merkur, kakšna večja knjigarna - s tem ne moreš zgrešit, tu mora najt kaj, kar mu je všeč! Veri

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

27. sep 2005 13:19

Če je kolikor toliko ročno spreten in tega še nima, je lahko zanimiva ideja manjši komplet orodja (če kolesari mogoče potovalno orodje za kolo!), mogoče tamali potovalni kovček (tisti za vikend izlete), če je računalniško pismen in ima računalnik doma, kaka tovrstna pritiklina (zabavne miške, tipkovnice s kalkulatorjem, računalniške igre, mogoče pa ravno rabi nov printer - ti se zdaj dobijo celo že za 8000 tolarjev!). Če ima avto, mogoče potrebuje kaj zanj (masažno blazino na na voznikov sedež recimo ali pa "oblekico" za volan, da zgleda bolj športen - ja, tudi to obstaja, verjeli ali ne!). Masaže so sicer super ideja, če pa ni več samski, mu bo mogoče všeč tudi bon za katere od slovenskih term - po malem vse ponujajo razne kopeli za v dvoje... lušna zadeva). Mogoče kaka knjiga - kuharska, turistični vodnik, fotografska, zgodovinska, o vrtnarjenju.... kar ga pač zanima! Lp, tjas

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

27. sep 2005 14:28

Čao, ko sem jaz v zadregi, kaj kupiti, spečem kakšno torto (po možnosti kako tematsko, kar mu/ji je všeč) ali kaj drugega pečenega, lepo aranžiranega. Tudi sadje v veliiiki košari, ali pa zelenjava in kakšna knjiga za zraven so že prakticirane zadeve. na sploh se pa ne smeš preveč obremenjevati, pomisli na osebo, ki jo obdaruješ in hitro ti pade kaj izvirnega na pamet. Morda kakšno stvar, ki jo je kdaj omenil, ali pa si jo želi, pa si sam teg ne bi kupil/privoščil.... Lep pozdravček, S.

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

27. sep 2005 14:28

Hvala vsem! Sem se ob prebiranju vaših idej spomnila na knjige in mu bom kupila Gospodarja prstanov, ker je že komentiral, da bi enkrat rad to prebral (mogoče ga bom čez nekaj časa prosila, da mi jo posodi, hihi ). Lp, Tina Sporočilo je spremenil(a) Lunika dne 27. sep 2005 14:31:39

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

27. sep 2005 21:04

Jaz sem imela ta mesec kar 5 roj. dnevov. Morala sem kar dobro razmislit, da ne bankrotiram. Zraven daril sem naredila še Verino sadno torto, ki je enostavna,dobra, poceni pa še zelo lepo zgleda. stana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. sep 2005 9:27

Za okrogle obletnice smo podarjali tudi uokvirjeno naslovnico časopisa (fotokopirano ali printano) z rojstnim datumom slavljenca in ni ga, ki je še zdaj ne bi imel obešene doma na steni. Še šefici v službi smo to podarili, pa je kar takoj obesila v pisarno. Domačim ali pa ožjim prijateljem pa smo poleg tega podarili tudi nalepljene fotografije, tiste najbolj značilne od otroških letih pa do dneva slavja, prijateljem pa "lepljenko" s temami iz skupnega druženja. Še moj zdaj dvajsetletni sin si je to reč obesil v sobo (podarili so mu jo še ne deset letni nečaki in sestra) in se vsi nostalgično nasmihamo ob teh desetih ali petnajstih podobah innjegovega otroštva. Nasploh pa glede daril - takoj ko nekdo omeni, kaj si želi, si to zapišem v eno beležnko (mini rokovnik, ki je vedno v torbici) in potem nikdar nimam težav. Mimogrede, tudi pomander, ki ga prodajajo v L"occitanu, je lahko priemrno darilo, sploh če zraven dodaš kakšne kocke z bolj trpkim vonjem, primerne za moškega. Mamamia mamamia

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

30. sep 2005 10:26

Kje se pa dobi stare časopisne naslovnice, recimo 50 let nazaj? V knjižnici, na internetu? Drugače je pa dobra ideja kakšna fotografija, ki jo v papirnicah rastavijo na puzzle. LP Maja Sporočilo je spremenil(a) Maja Z dne 30. sep 2005 10:27:42

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti