Kronova bolezen-tofu,soja...

zala08  

član od: 26.9.2005

sporočila: 7

tema odprta - 27. sep 2005 10:37 | ogledi: 6.211 | odgovori: 4

Spoštovani,

sem kronova bolnica in alternativna medicina mi svetuje dieto s hrano tofu, soja, kalčki, ipd. Jemljem zelo močna zdravila že 2 leti in stanje ni nič boljše, zato sem se vrgla še v alternativo. upam da bo kaj pomagalo. Upanje umre zadnje...

Probala sem narediti tofu in je bil "zanič". Ali ima kdo kakšen recept ali ve za knjigo o tej hrani ali pozna internetno stran? Bilo bi mi v veliko pomoč...

Hvala,

Zala

zala08

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

zala08  

član od: 26.9.2005

sporočila: 7

27. sep 2005 11:28

tJAŠ, hvala za pomoč... Ja, omejitve: brez mesa, ribe, kruha, krompirja, riža, testenin,... GROZA!!!!!!!!! Lp, zala zala08

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. sep 2005 12:43

Tofu moraš nujno ZAČITNIT v marinadi, sicer je za moje pojme neužiten! Sam po sebi nima nobenega okusa! lahko ga narediš tudi sama, je pa enostavneje, če ga kupiš. Ali smeš jajca? Kaj pa testenine iz ajdove ali polnozrnate ali pirine moke? Malo naštej, kaj smeš, pa bomo že našli kaj dobrega, okidoki?;) Veri

zala08  

član od: 26.9.2005

sporočila: 7

28. sep 2005 8:56

veri, jajc ne smem, lahko pa testenine iz ajdove ali polnozrnate in pa pirine moke. ne smem jajc, mleka, kruha, krompirja, mesa, rib, riža (razen rjavega) ipd. hvala, zala zala08

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti