Torta kompas

Dada  

član od: 13.10.2003

sporočila: 165

tema odprta - 25. sep 2005 16:28 | ogledi: 1.720 | odgovori: 2

Ali je morda katera zasledila torto v obliko kompasa?Moja hči je v četrtem razredu devetletke. V petek ima roj. dan in ker se ravno učijo o tej temi, bi naročila tako torto.Dada

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

25. sep 2005 16:37

Darja, če si kje iz okolice Ljubljane, ti priporočam slaščičarno Grad v Rožni dolini. Jaz sem pri njih naročila torto računalnik za mojega fanta in so me zelo, zelo presenetili. Pomenila sem se kar s slaščičarko in povedala, kaj približno hočem - in brez problema so mi to tudi naredili. Pa še cena ni bila zasoljena v primerjavi z drugimi slaščičarnami. Za torto za 20 ljudi sem plačala 9800 tolarjev. Torta je bila izjemno dobra.... na sploh, priporočam! http://www.kepca.com/torte_piskoti.htm Lp, tjas

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

25. sep 2005 17:29

Aja! Naročiti jo moraš vsaj 3 - 4 dni prej! To je bil v bistvu pogoj v vseh slaščičarnah, kjer sem spraševala za moj "čokoladni računalnik" tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti