Metoda margarite drozd

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

29. sep 2005 9:59

Hja,Slovenci zelo radi kopujemo meglo! Tudi jaz se strinjam,da je šla ta gospa pod nož,ali pa je tako na debelo namazana z ličili! Marjetka cvetka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

29. sep 2005 10:38

Drage moje gospe, gospa ni šla pod nož, ker je vse skupaj izmišljeno. S fotomontažo se da masikaj narediti, sloh v dobi račnalništva. Pa ste videle nadaljevanje oglasov? Tudi moškim ponujajo nekaj podobnega, da ne govorim o tistem luxorskem prstanu...Podjetje, ki se gre ta neteg, ima naslov tu nekj pod Pohorjem, blizu mene. In veste kaj jaz naredim za kg manj in veliko več zdravja? Kar mimo njih odšetam in po cesti po Pohorju navzgor, do trikotne jase, lep zlagoma, dobre pol ure traja in dvajset minu potem nazaj. Sem spoznala letos, kako dobro lahko ješ kljub nekaterim strogim omejitvam (sploh pa z ločevanjem hrane, a pri meni trenutno ne pride v poštev) in ostaneš zdrav, z gibanjem seveda, ki kuri maščobe. Mamamia mamamia

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

29. sep 2005 10:52

Ja tudi sama pocnem isto kot mamamia. Hodim mimo te firme lepo na Pohorje in se postava brez izgube denarja lepo oblikuje

KAKTUS  

član od: 28.2.2003

sporočila: 11

29. sep 2005 13:50

Živjo! Tudi jaz sem naročila to knjižico in jo tudi prebrala. Navodila za hujšanje v knjigici so naslednja: - ne sme se mešat OH in beljakovin - je se 3x dnevo - med obroki mora preteči vsaj 4 ure - iz jedilnika je potrebno črtati vse sladkarije, čipse in maščobe živalskega izvora, sladke pijače - vsi trije obroki naj vsebujejo zelenjavo ali sade - potrebno je popiti vsaj 2 litra vode - svetuje pitje zelenega čaja in občasno jesti otrobe in drugo vlakninsko hrano - opominja na pomembnost čebule in česna - mešanica priloženih začimb naj bi pripomogla pri dieti - opisane so tudi metode sprostitve in samosugestije Toliko samo za informacijo. Resnično nič novega ali pretresljivega. Pozdravček! ALENKA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti