Metoda margarite drozd

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

17. sep 2005 16:27

Ja, ko sem jaz zagledala ta oglas v Oni, sem bila zelo razočarana. Glede na to, kako znajo biti Onini novinarji (vključno z urednico) kritični in pikri do določenih stvari, vidimo, da je res "denar sveta vladar". Tanja Tanja Čar

luthien  

član od: 13.8.2005

sporočila: 145

17. sep 2005 17:21

Se strinjam z vami. Vse to je velika potegavščina. Sicer je nekaj v teh začimbah. Sama sem pred leti prebirala knjigo "Hrana s katero boste shujšali" in shujšala z njeno pomočjo. Notri je opisanih kar nekaj začimb, katere kurijo maščobo, oziroma pripomorejo k čim boljši presnovi. Ampak to še ni vse. Naj poudarim, shujšala sem po tej knjigi, ampak upoštevajoč tudi pravilno prehrano (katera je vsebovala kar nekaj prepovedanih jedi). Ne pa jesti normalne količine hrane in vso vrsto hrane, tudi sladice v neomejenih količinah in hujšati. Saj to je smešno. luthien

bessybori  

član od: 28.5.2004

sporočila: 118

28. sep 2005 13:23

ojla, Dušanka, kako je, a že hujšate po tej metodi? Prosim opišite jo malo! Bajči

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

28. sep 2005 13:53

Edina preizkušena dieta, ki je imela rezultate je ločevanje med beljakovinskimi in OH živili. Tega ne smeš mešat. Na ta način je moja sestra po porodu izgubila 12 kg, ki so se nabrali zaradi pospravljanja ostankov otroških papic. Seveda pa vedno pomaga malo razgibavanja. Čeprav jaz osebno raje tečem k hladilniku kot stran... Sicer pa Ga. Margariti ne verjamem, da ni šla pod nož. Če izgubiš toliko kg tako na hitro imaš vsaj strije, če ne že nekaj odvečne kože. Ne kupim!

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

28. sep 2005 14:10

Glede na reklamo že kar težko čakam na rezultate, ki nam jih bo razkrila - vsaj tako upam - Dušanka. Lep pozdrav! McNena

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

28. sep 2005 14:37

Žal je to samo prevara in ni nič na tem. Vem za veliko ljudi, ki je naročilo to in potem bilo razočarano in zahtevalo denar nazaj ker učinka ni bilo.

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

28. sep 2005 14:38

No evo, pa smo složne da gre za nateg...ampak Dušanka prosim da sporočite kako je šlo. Vseeno držim pesti da vam bodo začimbice pomagale! ANJA

MICL  

član od: 10.11.2004

sporočila: 47

28. sep 2005 16:48

Jaz sem zadevo naročila. Dobila sem 8 vrečk začimb (velikost enega zavitka je velika kot vrečka za pecilni prašek). Na vrečki piše, da je v njej mešanica paprike, korijandra, česna, pa ne vem kaj še, ker sem zelo hitro vse spakirala in vrnila nazaj. ne da bi sploh probala. Zraven je priložena še knjižica z recepti, (že videni v drugi literaturi) ki pa ni vredna tega denarja. Punce, pamet v roke! To je nov marketinški pristop za trženje megle. MICL

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

28. sep 2005 21:29

Anja, McNena, bessybori, do danes še nisem nič dobila, ampak kot vidim, je vse skupaj ena sama ljuba potegavščina in verjetno bom tudi jaz zadevo vrnila, kot je storila MICL. LP Dušanka

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

28. sep 2005 22:21

Dušanka očitno imajo naval in boš dobila sigurno Če si si premislila pa sploh ne pojdi dvignit in nimaš niti stroškov za vračanje.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti