Začimba kotany

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

29. dec 2005 11:15

Včeraj sem skuhala chili con carne po receptu od d. Dala sem manj paradižnika, ostalo pa enako. Ja, pa zelo milo sem ga začinili. Ravno toliko, da je rahlo pikanten. Moj dragi ni ljubitelj preveč pikantne hrane. Skratka bil je super okus, čeprav sem ga delala z zmletim mesom. Tudi meni je sicer bolj všeč na drobne kocke narezano meso. mimika

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

1. jan 2006 10:07

Tudi jaz sem včeraj kuhala chili con carne in vanj zmetala skoraj iste stvari kot d. (vina in koriandra ne), le da v drugačnem zaporedju - za osnovo imam recept Jamiea Oliverja, prilagodim ga pa po svojem okusu. Tudi meni je odlično uspel. Običajno ga skuham v malo večji količini, da je za večkrat, dam pa ga tudi v skrinjo in potem v MV samo pogrejem, ko pridem iz službe. Meso sem jaz rezala na kocke, pripravljenih mešanic pa ne maram uporabljati - pred časom sem eno kupila v Avstriji, pa še kar leži v omari...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti