Začimbe za kitajsko hrano

neznan uporabnik
tema odprta - 5. nov 2000 8:24 | ogledi: 7.542 | odgovori: 20

Za dobro zdravje je priporočljiva tudi kitajska hrana. Ta pa potrebuje mnogo začimb. V naših trgovinah je bilo do nedavnega na razpolago kar precej tega, zadnje čase pa vse manj. Zato prosim, da mi pomagate. Če morda kdo ve, kje na Gorenjskem ali v Ljubljani se dobijo začimbe, kot piščančeva omaka (chicken sauce), čilijeva omaka (chilli sauce), olja in podobno, da mi to pove.

Lep pozdrav vsem Forumovcem

Bodi.

neznan uporabnik

5. nov 2000 9:02

Moj sosed, ki skoraj vsak dan pripravlja jedi v voku, kupuje začimbe v Intersparu v Celju. Pravi, da je izbira zelo velika. Mislim, da bi jih morali imeti tudi v ljubljanskem Intersparu. Pozdrav Spela!

neznan uporabnik

6. nov 2000 21:47

Tudi v Interspar trgovini v Kranju imajo kar pestro izbiro zacimb, od kitajskih do indijskih in mehiskih.

neznan uporabnik

7. nov 2000 10:08

Mercator in Mega market imata skoraj vse. Tudi v Radovljici v Živila Kranj dobite veliko tega. Lahko pa si natipkate na internetu trgovino z nasveti kje dobiti na http://www.trgonet.com/

ummi  

član od: 3.12.2009

sporočila: 1

3. dec 2009 11:06

v centru Ledina na kotnikovi je trgovina Hisa zacimb. Lahko narocis prek spleta :) www.hisazacimb.si ummi

neznan uporabnik

3. dec 2009 11:15

Bi rekla, da je tole samo reklama. Ker samo zato se včlaniti ... Malo morgen! ajda66

LeINA  

član od: 12.12.2005

sporočila: 275

3. dec 2009 11:39

In odgovoriti na temo izpred 9 let :)) LeINA

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. dec 2009 18:26

Vidim, da imamo nove moderatorje.....

Vsekakor bolje odgovoriti na temo izpred 9 let, kot odpreti novo z enakim imenom, čeprav je včeraj en odprl prejšnjo, pa že ene 20 je odprtih......

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

3. dec 2009 19:12

Je pa vsekakor zanimivo, da isti dan dobiš dva "posta", ki se nanašata na isto prodajalno in oba vključujeta tudi internetni naslov dotične prodajalne. Margot

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

3. dec 2009 21:02

Margot je napisal/a:
Je pa vsekakor zanimivo, da isti dan dobiš dva "posta", ki se nanašata na isto prodajalno in oba vključujeta tudi internetni naslov dotične prodajalne. Margot
Če je pa dobra;) Ravnokar prejela naročno in začimbe so fantastične, niso sicer, da te odnese, ko odpreš vrečko, ampak tiste iz trgovin se pa lahko skrijejo pred njimi in še cena je zelo zelo ugodna-aja, dobila sem celo suho rukolo, ki še ne vem kam bi jo dala...hmmm :))) terakota

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

4. dec 2009 8:52

Sej ni važno kam jo boš dala ,Terakota, glavno je da jo imaš. Suho rukolo mislim. LP hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti