Gobova juha

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. jan 2007 9:55

ati zlati, ti si ena A. Se strinjam, da je Petrina juha čisto dobra in okusna, po nekih veljavnih merilih pa je bolj zelenjavna kot gobova. In Petra 1, nihče te ne pribija na križ, zakaj bi te pa? Čisto prijazno in z argumenti ti je ati zlati povedal, zakaj meni, kot pač meni. Pa ne da bi se kregala za oslovo senco? Glej, zunaj je tako lep dan, sončen in prijazen....kot mi tu na Kulinariki....Mamamia mamamia

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

16. jan 2007 12:32

ok sem razumela. Pač ste navajeni jesti eno vrsto jedi. Jaz tudi v golaž dam zelenjavo, pa zato ni enolončnica. Lep dan je , grem raj s pesom regrat nabirat, bo manj škode, kot da čepim in razlagam svoj način kuhanja. Lep dan Petra 1

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. jan 2007 12:46

"Pač ste navajeni jesti eno vrsto jedi" Ej, Petra, ta pa je malo huda. Če torej delam gobovo juho brez cvetače, ker je pač ne maram, jem eno vrsto jedi? Tako kot jaz niti po naključju ne podcenjujem tebe, te prosim, če tudi ti mene ne bi. Prijazen pozdrav, Mamamia mamamia

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

16. jan 2007 12:57

Haj, malce sem šarila po kulinariki in iz vseh objavljenih "spocala" svojo varianto in moji so navdušeni. Posebej kuham na kocke narezan krompir. Na olju prepražim čebulo, dodam gobe, posolim, ko izpari voda dodam petršilj. Malce popopram. V tretji rajngli stopim maslo, dodam moko, hitro pomešam, zalijem z juho, lahko tudi pol juhe pol mleka, ko zavre se temu pridružijo gobe in krompir. v lonec namečem še cel poper, lovor in proti koncu sladko smetano. Za naše okuse slastno! titta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti