Princes krofki

neznan uporabnik

15. sep 2001 20:32

Se enkrat hvala... sem tudi ze obiskala Podravka stran na internetu in nisem opazila nic kaj posebnega, se najmanj pa dajo kaj namigov kaj imajo v praskih. To, da bi naj kar kupila skatlo, je pa lazje reci kot pa narediti. V Sloveniji sem enkrat do dvakrat na leto, in verjemite mi da carinki debelo gledajo ko v kovcku odnesem samo skatle: 20 skatel princesk, 2 kg tiramisu praska, 20 skatel pastete... Se pred tem pa trgovka dozivi sok ko ji izpraznim vse police (kupujem v tovarniski prodajalni) in naslednja posiljka pride cez 2 tedna... Ravno zato iscem lazji nacin za priprave kreme, da mi koncno ne bi bilo potrebno odnesti na kile praskov.

neznan uporabnik

16. sep 2001 13:40

Nahoku, nisem vedela, da ne živite v Sloveniji. Če bom izvedela karkoli o Dolcelini kremi, vam takoj sporočim. Morda jo bom celo sama v bližnji prihodnosti kupila, pa se vam takrat oglasim, prav? Te dni pa bom govorila tudi s svojo "mentorico" in jo bom povprašala, kako ona pripravlja to kremo. Lp, Beti.

neznan uporabnik

17. sep 2001 14:41

Včasih naredim kremo takole: Skuham dva vanilojeva pudinga v 0,5l mleka. Med ohlajanjem večkrat premešam, da se ne naredi kožica. Nato zmiksam rastlinsko smetano (ponavadi HULALA) in dodam ohlajen puding in rum po okusu ter vse skupaj dobro premešam (zmiksam). lp Špela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti