Bolgarija

maestro1  

član od: 1.7.2005

sporočila: 43

tema odprta - 6. sep 2005 9:11 | ogledi: 2.227 | odgovori: 4

z punco greva nasledno sredo v bolgarijo, zlata obala,pa me zanima če je letos kdo bil tam, kakšne so letos cene, zabava, hrana, vreme... za odgovore se že vnaprej zahvalujem!

maestro1

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

6. sep 2005 9:22

Predlagam, da si na forumu na strani http://www.lastminute.si/forum/ prebereš nasvete tistih, ki so tam sigurno že bili. Ponavadi se najde kak pameten nasvet ! Pa lep dopust !

evy  

član od: 7.9.2005

sporočila: 1

12. sep 2005 21:15

Maestro1! cene - katastrofa (razen hrane vse precej dražje kot si misliš!) zabava - kolikor hočeš hrana - odlična (odvisno od okusa) vreme - kakor naletiš... ostalo: črno morje - umazano! zlata obala - hmmmm ?? nasvet - pazi, povsod kradejo kot srake! Želim vama lep dopust, midva nisva imela prav prijetnega!

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

21. sep 2005 8:28

Evy, prav žal mi je da si imela tako neprijeten dopust. Mi smo se imeli namreč čudovito in me prav zanima kje je bilo morje umazano. Je temnejše zaradi sestave dna, ampak to ni umazano ampak temno. Če ga daš v belo kanglico je odločno prozorno. Hrana je super dobra in poceni, tako kot tudi ostali izdelki., če ne kupuješ ravno v butikih. Tudi izdelki so raznovrstni in kakovostni - samo v mesto moraš iti. Glede kraj - nobene negativne izkušnje, čeprav smo veliko okoli hodili z avtobusi rednih linij in tudi taksiji. Motilo pa me je to, da je ob vsakem kiosku WC bilo treba plačat - in to drago! Čistoča pa res obupna. Tudi v vseh restavracijah je potrebno WC plačat. Lumpica

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

24. nov 2005 12:19

Ja, poznam tudi jaz primer, ko so v skupini slovenskih turistov že na poti iz aerodroma v hotel, nekomu ukradli potni list, potem pa še enemu kamero, pa denarnico,...skratka težko plavaš, ker moraš pazit na stvari. vanjatajnsek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti