Slike pri receptih

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

5. sep 2005 16:37

Pokaže mi en zadetek, spodaj pa napiše: Samo naročnikom Plus Paketa se prikaže več kot 1 zadetek! Število najdenih receptov: 47 Prikazani so recepti od 1 do 25 Vem da piše, da so prikazani recepti od 1 do 25, vendar meni pokaže samo enega. Naj omenim še, da uporabljam Firefox, če ima morda to kakšno vezo... urssula

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

5. sep 2005 17:51

Nah, to, kateri brskalnik imaš, ne bi smelo delati razlike. Imaš prav urssula, sem šla preizkusit z Mozillo in z IE, pa če se odjavim res ponudi samo en zadetek, brskalnik tu nima veze. tjas Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 05. sep 2005 17:52:05

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. sep 2005 17:55

Kje se pojavi en zadetek? Na mojem linku, ki sem ga poslal? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

5. sep 2005 18:11

Sem se odlogirala in potem probala uporabiti iskalnik in mi je res pokazalo samo en zadetek in napisalo, koliko je vseh zadetkov in da imajo + več možnosti. tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. sep 2005 18:12

Ja ampak če izbereš le kategorijo ti najde vse zadetke?! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

5. sep 2005 18:18

Ne, sem se odlogirala, šla v podrobno iskanje, izbrala kategorijo zelenjavne jedi, vpisala bučke in dobila le en recept. Ko sem ta link spastala semle v forum in potem kliknila na link, pa mi je pokazalo vse zadetke... a je mogoče kje v iskalniku kak hrošček? Aja, kaj so pa tele nove puščice? A bo to nadomestilo klik na zvezdico? Vidim, da ti je letošnje poletje dobro delo, poln si novih idej... super si! tjas Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 05. sep 2005 18:19:12

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. sep 2005 18:22

Ja ker si vpisala bučke! Iskanje po besedah je le za pluske Če pa nič ne vpišeš samo izbereš kategorijo dobiš pa vse zadetke v tisti kategoriji. To je zdaj tudi pri glavni strani receptov, ko so spodaj tiste rubrike (hitri linki). Prej si prišel na eno starejšo stran iz leta 2000 za posamezno rubriko, pa ni bilo niti fotoaparata tam pa še vseh 1000 sladic se je odprlo naenkrat (spisek)... Ja, puščice nadomeščajo klik na zvezdice. Bojana sem končno psihološko prepričal, da je bolje imeti dva znaka kot enega, ker obiskovalci enostavno ne najdejo tega (istemu elementu smo dali drugo funkcijo, kar je res psihološki kiks, drugje pa itak ne moreš klikniti na zvezdice)... Ja, zdaj sem prišel s tedenskega dopusta na Krfu in sem imel končno 7 dni sonca in morja Ker pa me del dopusta še čaka sem pa sploh dobre volje... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

5. sep 2005 18:33

Hm, mislim da je prišlo do nesporazuma. Mislim, da Tjas in Urssula mislita na uporabo iskalnika: http://www.kulinarika.net/iskanje-podrobno.asp In ne iskanje po kriterijih, na kar misliš ti. Lp, maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 05. sep 2005 18:34:48

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

5. sep 2005 18:35

Ah ste že ugotovili za kaj gre..... maychi

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

5. sep 2005 18:37

Uffff, kar zavidam ti! Tudi jaz bi še kaj dopusta, tako pa sem že tudi na Nizozemsko skoraj pozabila. Drugi teden sicer nisem v službi, ampak sta razloga zelo delovna:1) izpit pri enem zeloooo zahtevnem profesorju in 2) kuhinja - prenavljava.... ampak gledam pa, kam bi lahko šla na naslednji dopust. Našla sem neke stare škotske gradove s hotelsko ponudbo, ki so pravljično lepi, samo cene so pa daleč od pravljičnih Aha, zdej štekam smisel spremembe v delovanju iskalnika, po ključnih besedah res ne moreš iskati, lahko pa si izbereš, da ti prikaže samo recepte določene podkategorije - recimo samo hladne predjedi. v bistvu druga pot, da prideš v bazo direkt na podkategorijo. Kapisch. No, zdejle se bodo morali ljudje samo navadit malo bolj uporabljat bazo receptov Ali pa mogoče odšteti tistih nekaj tisočakov za +paket, ki si jih zasluži! Znakec mi je pa všeč, sicer bom morala še preklopit, ker sem se ravno navadila na zvezdico, ampak I like it! Vsaj takoj vidim novosti - jaz slepa kura imam namreč včasih tudi s tem probleme, da razločim novo zvezdico od stare, eh kaj čmo! tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti