Slike pri receptih

šjorca  

član od: 22.12.2003

sporočila: 233

tema odprta - 5. sep 2005 11:44 | ogledi: 2.098 | odgovori: 34

Zanima me, če bi se dalo kje označit, kateri recepti imajo slike? Saj ko brskam po bazi moram prej vse odpret da najdem kakšno sliko.....

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

5. sep 2005 12:15

Mislim da je šjorca mislila recepte v bazi. Ko recimo v bazi sladic pregledujemo recepte, ni nikjer označeno, kateri ima slikico in kateri ne. Tudi jaz pogrešam slikico fotoaparata v bazi pri tistih receptih, ki slikico imajo. urssula

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. sep 2005 12:22

Vsi recepti so v bazi. Mislite na spisek kategorij. Tisti spisek kategorij je zgolj nostalgične narave, tak je bil spisek na začetku KulSlo in smo ga pustili. Išče pa se danes ne več tako ampak s pomočjo iskalca. Izberete kategorijo in dobite vse v dani kategoriji. Verjetno bom v prihodnje tiste linke na receptih ki kažejo na kategorije spremenil v zadetke s pomočjo iskalca. Spisek je boljši ker je lepo sortiran, ima več podatkov, kajti resnici na ljubo, se da še komu čakati da se odprejo vse sladice na ta stari način? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

5. sep 2005 12:22

Joj, to bi bilo pa super! Še posebej pri sladicah, ker veliko laže pripraviš kako torto, če vidiš, kako mora izgledati. Lep pozdravček, S.

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

5. sep 2005 12:26

Ampak za to - iskalnik - potrebuješ plus paket, drugače vedno dobiš le en zadetek, kajne? urssula

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

5. sep 2005 12:35

Jernej, živijo! Upam, da sta si odpočila ! Eno tehnično vprašanje, a bi se dalo narediti dodatno nastavitev (mogoče vsaj za +), da si lahko uporabniki povečamo pisavo na Kulinariki? Jaz, ki sem bolj slepe sorte, imam recimo občasno kar težave... nastavljanje v IE pa ne pomaga. Lep dan... tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. sep 2005 13:20

urssula: Ni več tako. En zadetek dobiš če iščeš po besedah, pa po podkategorijah ne moreš iskati, po glavnih pa lahko iščeš z iskalnikom / podrobno iskanje. Saj zdaj sem prelinkal, zdaj imate na receptih kategorije iz iskalnika ven, tam je tudi podkategorija, sortiranje, stara predloga je šla pa v smeti. Zdaj je poenoteno Žal je izginila tudi romantika. Ni več lepe ikone pri vsaki kategoriji (ko jo odpreš). tjas: saj to je že v nastavitvah, ni pa ne vem kakšne razlike v velikostih. Bom povečal razliko v velikosti. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

5. sep 2005 15:47

Ko sem sla zdaj pogledat recepte, se mi je porodila ideja, da bi bila lahko zraven se rubrika: povprecna ocena. A ne bi bilo to fino? Pa hvala za pojasnila, čerav meni še vedno vrne samo en rezultat (pod recepti enega, pod forum enega,...). LP! urssula

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. sep 2005 16:17

Tukaj imate le en zadetek? http://www.kulinarika.net/baze/receptirezultati.asp?kat Pa ste šli na podrobno iskanje? Ja povprečna ocena bi lahko bila, samo teh ocen ne propagiram preveč, ker nekateri ocenjujejo bolj tja v tri in ne želim dajati poudarka na ocenah. Lahko bi pa bila, saj je tudi pri posameznem receptu. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti