Kuhinja - kje dobiti malo drugačne ploščice?

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

6. sep 2005 20:32

Heh heh, sem vedela, da boš tam našla kaj pravega Tale trgovina ima res noro izbiro... pa še hitri so z dobavo in cenovno primerljivi z velikimi centri. Pa tudi prilagodljivi, moji tašči so kar "spekli" še par bordur, ker so imeli tistih, ki jih je ona hotela, na zalogi premalo.... tjas Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 06. sep 2005 20:34:25

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

17. sep 2005 20:31

Jaz iščem velike 30-40 x 30-40 cm stenske mat ploščice zelene, rumene, rdeče ali oranžne.. Barva tistih talnih od benttona je zelo ustrezna samo so hrapave in preveč poceni, hahaha. Tudi jaz jih nameravam uporabiti za steno v kuhinji.. lp juhica

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

17. sep 2005 20:44

Juhica! Isti nasvet lahko dam tudi tebi - Hiša Cerami v Črnučah v Ljubljani, drugače ima tudi Gorenje stenske ploščice ravno v teh tvojih barvah: http://www.gorenje.si/kopalniskiprogram_keramika ali http://www.gorenje.si/talniprogram. Še tretji naslov iz mojih izkušenj pa bi bile trgovine Top Dom. V tisti, ki je na Tržaški cesti v Ljubljani, so imeli zelo veliko izbire, ko sem jaz iskala zase. V tvojih barvah sem gledala kar nekaj stenskih in talnih ploščic za kopalnice... Tule je seznam vseh njihovih trgovin, da boš lažje našla tebi najbližjo: http://www.topdom.si/prodajnamesta.asp?c=1 Srečno pri izbiri! tjas

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

17. sep 2005 20:56

Pozdravljeni Tudi pri nas smo pred kratkim prenovili kuhinjo(groooza;brez kuhinje sem bila dva meseca).Odlocili smo se za kombinacijo granita in ploscic.Delavna povrsina modri granit,med omaricami smo pa izbrali bele ploscice(30x60).Izgleda super,ocisti se jih pa tudi zelo lepo saj je velika povrsina z malo fugami.Sem zelo zadovoljna marmeladka

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

22. jan 2006 17:16

Nekoliko pozno se vam oglašam - jaz imam steno enoko kot je delovni pult. V trgovini sem kupila samo ta zgornji tanko sloj in ga dala na lesarsko šolo, da so ga obdelali-stisnili mislim da na tanko iverko. Potem pa režeš in pritrdiš z šraufi na steno - poljubne oblike in kose. Za čistit je ZAKON!!!! Samo z viledo in je gotovo! LP gordana

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. feb 2011 8:28

Striček gugl kar nekaj najde, sicer vse starejšega datuma, tako da se je za vprašati, kaj kaj počnejo, če sploh še kaj. Tole (01 5632426) je (bila) njihova telefonska številka, pa jo zavrti. 

Loni Makaroni

atos  

član od: 30.10.2008

sporočila: 105

17. feb 2011 8:33

bannanna, evo skopirano z enega foruma: Le da obvestim, Hiše Cerami ni več, je pa na istem naslovu Artika, imajo precejšnjo izbiro, prav tako pa tudi oni obnovijo. Je pa vhod ravno nasproti trgovine Eurospin. Kupovala sem v Hiši Cerami, ampak ko sem prišla v Artiko.... večja izbira :) www.artika-keramika.net Lep dan atos

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

17. feb 2011 9:10

Pozdravljeni!

Še jaz se oglašam na to temo. Kaj pa menite o kaljenem steklu. Jaz namreč že izbiram sliko, ki bo krasila prostor med elementi. Izdelel mi bo steklar. Cena je okrog 150 €/m2. Po mojem mnenju najboljša zadeva, ker mi nikoli ne bo treba čistiti fug med ploščicami. In sliko bom izbrala po svojem okusu. Najbolj mi je všeč kakšno sadje ali zelenjava v vodi.

Lp,

helgula

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

17. feb 2011 10:23

Helgula, pri nas imamo med kuhinjskimi elementi kaljeno steklo in smo zeeelo zadovoljni, tako da ti lahko to varianto samo priporočam. Glede slike je pa treba dobro razmisliti o ureditvi celega prostora, saj k tako močnemu poudarku ne moreš kaj dosti dodajati - kakšne slike na drugih stenah, vzorčaste zavese ali kaj podobnega kar odpade, saj je hitro vsega preveč.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti