Čebelji pik

Peter  

član od: 30.8.2001

sporočila: 31

12. dec 2001 19:38

Beti! Ali lahko natančneje opišete kakšen ma okus, kakšno je testo in kakšna vrsta sadja je dodana. Morda nam pa le uspe najti pravi recept. Lep pozdrav Peter Peter

neznan uporabnik

13. dec 2001 12:57

Peter, zelo težko je opisati okus. Izgled in sestavo pa sem opisala na začetku te teme. Poglejte stran ali dve nazaj! Morda bom povprašala kakšno slaščičarko za recept. Ko (oz. če) ga dobim, vam ga nemudoma posredujem. Gre skratka za odlično sladico z listnatim testom, svetlim in temnim biskvitom, kremo in sadjem. Lp! Beti

Peter  

član od: 30.8.2001

sporočila: 31

13. dec 2001 20:26

Beti zivjo! Poskusite naresti po rec eptu, ki sem ga poslal, samo da pac maline nadomestite y drugim sadjem. LP Peter Peter

neznan uporabnik

14. dec 2001 12:47

Peter, morda pa bom res. Kmalu bodo prazniki in takrat se bom znova malo "izživljala" v kuhinji! Lp! Beti

Dreamy  

član od: 19.1.2013

sporočila: 35

11. maj 2016 8:59

Pozdravljeni. Tudi meni se je "zalustalo" tistega pravega čebeljega pika iz Maribora. Kako kaze z receptom, ga ze ima kdo?

Dreamy

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. maj 2016 11:24

Mariborski čebelji pik (ki je nekaj drugega kot zelo znano pecivo iz nemških krajev s tem imenom) je nastal kot nadgradnja kremšnite oziroma da so se porabili ostanki raznih biskvitov. Kar ni nič narobe, jaz tudi doma vse ostanke porabim.

Recept je preprost: podlaga je listnato testo, sledi plast vanilijeve ali čokoladne kreme, potem nadev iz nalomljenega biskvita, ki je namočen s sadnim sokom, vmes dodano sadje (običajno višnje). Na to spet  plast kreme, na vrh plast listanetega testa. Zdaj se ne spomnim, ali je bilo prelito s čokolado (kot zagrebška kremšnita - v Zagrebu je sicer zagrebška rezina nekaj povsem drugega) ali samo potreseno s sladkorjem v prahu, ampak to je lahko tudi stvar osebne odločitve oziroma okusa.

 

 

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

11. maj 2016 16:59

Ne, ni bil prelit s čokolado, ampak čisto na tanko premazan s kremo in posut z biskvitnimi ali piškotnimi drobtinami. Vsaj takega se spomnim iz slaščičarne na Slovenski, današnji (in predvojni) Ilich.

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. maj 2016 17:25

Točno, limnol, na tanki plasti kreme so bile drobtine. Se pa čebelji pik spet dobi v eni slaščičarni, a ni niti bleda senca tistega našega. Menda vzdušje pravo manjka? 

 

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

11. maj 2016 18:14

Prav sprejemljive čebelje pike so še nedolgo tega prodajali v Intersparu, temne in svetle - sicer niso bili pravi Intesovi, ampak za hudo stisko kar v redu nadomestek.

Sonja

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

12. maj 2016 18:00

http://www.kulinarika.net/recepti/5047/sladice/cebelji-

Tole je čebelji pik - pisalo je ČEBELNI PIK, in bila je največja vrsta, ki sem bi ga privoščila v MB. Dobil se je v dveh slaščičarnah, na Gosposki in SLovenski. Niti približno ni podoben tistemu, ki ga prodajajo v IS in drugod.

Obstajali sta dve različici: vanilijeva in čokoladna, ki ji je bil k kremo dodan kakav, posut pa je bil z naribano čokolado.

Kaj vem, morda bo Mamamia  zdaj ugotovila, da sva bili v tem čadu tudi v isti predvalnici

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti