Kuhališče: 4 indukcijska mesta ali 2+2?

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

8. jul 2010 22:10

Če imate sklenjeno zavarovanje za stanovanje, katero vključuje tudi gospodinjske aparate, ne pozabite prijaviti škode. Potrebno je poslikati poškodovani aparat oz. po dogovoru s cenilcem omogočiti ogled. Pa srečno z novim štedilnikom! micogica

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

9. jul 2010 0:47

Ribaracarak, hvala za odgovor . Potem bo pri meni že piroliza, saj na žalost ne spadam med tiste najbolj pridne  Kako pa sploh deluje aqua clean, piroliza močno segreje pečico, kaj pa AC?

tejkica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. mar 2011 20:47

No, zdaj pa še naša teta nabavlja nov štedilnik... Prostostoječi... Pa me zanima (že zgoraj postavljeno vprašanje), ali obstaja kombinacija 2x indukcija 2x steklokeramika pri prostostoječem štedilniku... 

Ker na netu ga zaenkrat še nisem našla...

Loni Makaroni

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

30. mar 2011 21:40

pa še to, preden se odločite za nakup, preverite, če vam tako porabo elektrike ob prižganih vseh ploščah hkrati sproh potegne vaša glavna varovalka, ker imate sigurno še kakšno drugo stvar priklopljeno (hladilnik, skrinjo, pomivalni in pralni stroj) oz. boste tudi to morali zamenjati ob menjavi plinske plošče za steklokeramično oz. indukcijsko, da ne omenjam istočasne uporabe pečice. LP Mateja tejča Sporočilo je spremenil(a) tejča dne 30. 2011 21:42

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

31. mar 2011 7:52

tejča, teta živi sama, zraven ima še zidan štedilnik na drva (ki ga zakuri v momentu, ko je več ljudi pri hiši, ker gor lahko postaviš malo morje piskrov), pomivalnega stroja nima, pere ponoči, ko ne kuha, pa glede na to, da imamo štromarja pri hiši, je napeljava kot se zagre. Drugače pa 4x indukcije zagotovo ne bo vzela. Samo plinskega štedilnika noče več imeti. Saj po moje bo na koncu vzela 4x navadno steklokeramiko. 

Mislim, da se ni za bati, da bi bajta šla v luft... Je bolj kot ne "gorenjske" sorte  Aja, pa še krušna peč je v njeni kuhinji. Toliko o uporabi vseh funkcij štedilnika naenkrat. 

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti