Uvoznik kebab za slo

Shad0wM4n  

član od: 28.8.2005

sporočila: 1

tema odprta - 28. avg 2005 11:16 | ogledi: 6.903 | odgovori: 3

A mogoče kdo ve kdo uvaža oz. dobavlja meso za kebab v Sloveniji?

Baje je bilo nekaj napisanega v nekem članku, katerega se noben ne spomne kje naj bi bil (Večer, Mladina...). Baje naj bi dobavljali stvar iz Nemčije, mene pa zanima mal več podatkov o tem.

Iskal sem po googlu, pa nisem ničesar našel...

Zahvaljujem se vsem za odgovor.

LP

Shad0wM4n

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. avg 2005 18:31

V četrtek grem po dolgem času v službo, pa bom v Večerovem arhivu pogledala za tega uvoznika. Mislim pa, da je bilo govora o dobvitelju mesa za kebab. Je iz Nemčije in tam pripravljajo meso že z začimbami in ga pošiljajo po vsej Evropi tem, ki se s tem pač ukvarjajo. Torej za Slovenijo ni enotnega uvoznika, ampak bo že ime dobavitelja verjetno dovolj. Tudi sama se namreč spomnim tega članka, ga bom poiskala. Pozdrav, Mamamia mamamia

Shad0wM4n  

član od: 28.8.2005

sporočila: 1

31. avg 2005 13:02

Sem že našel na najdi.si, google pa začuda ni našel ničesar pametnega :? http://www.birtat.si/ LP Shad0wM4n

Bjondika  

član od: 3.11.2004

sporočila: 12

31. avg 2005 14:47

A sem lahko malo firbčna in vprašam zakaj te to zanima? Mislim, da je Birtat in Doner. Bjondika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti