Zeleni paradižniki?

Katja Katarina  

član od: 25.1.2002

sporočila: 105

31. avg 2004 21:10

Če kdaj utrgam zelen paradižnik, ga zavijem v časopisni papir. Pustim ga kar v kuhinji in čez nekaj dni je lepo zrel. Katja

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

3. sep 2004 16:57

Danes sem se lotila delanja priloge iz zelenega paradižnika po receptu ki je napisan tukaj: hren, gorčica, olje, sladkor in sol. Paradižnik sem naribala tako kot repo. Zadeva je okusna, upam da bo obstala. lp Vesna Vesna Milek Recko

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

20. sep 2004 10:56

Našla sem en STAR recept za naslednjo solato (vloženo v kozarce): 1 kg zelenih paradižnikov 1 kg rdečih paradižnikov 1 kg rdeče paprike 1 kg zelene paprike 1 kg čebule 3 dcl kisa za vlaganje 1 dcl olja sol, poper Zelenjavo narežemo na tanke rezine. Kuhamo 20 minut in vroče napolnimo v kozarce. Sedaj imam pa vprašanje: kaj pa voda, se je nič ne doda ali jo bo zelenjava spustula. Me skrbi, da ne bo prekislo. Spela

jasmina18  

član od: 6.11.2004

sporočila: 2

6. nov 2004 18:37

lep pozdrav! kot mnogim je tudi nam ostal zelen paradižnik. vlozila sem ga tako kot je svetovala KatkaD, vendar pa ni omenila koliko časa mora paradižnik stati po tem ko ga vložim. Prosim naj mi kdo pove?! To je moje prvo vlaganje, prej je to vedno počela mami. Paradižnik sem vložila danes. Če bo kdo vedel naj mi sporoči. ze vnaprej hvala jasmina jasmina18

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti