Pomivalni stroj

kozamurnik

sporočila: 2311

29. jul 2019 10:53

s sestro imava obe Miele, je res  dober, ampak predrag.Ne pomiva nic bolje od Beko, ki ga ima moja  mami, kosta pa pol manj.

murnik

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

29. jul 2019 12:33

Ko kupujem belo tehniko se najprej odločim, kaj potrebujem glede na svoje navade in naše potrebe,  znamka mi je drugotnega pomena. Potem primerjam modele različnih znamk, grem v trgovino in si stroje ogledam v živo, odprem, izvlečem košaro in takoj vidim, ali mi kaj ustreza ali ne. Sprašujem prodajalce o prednostih in slabostih, reklamacijah itd. In se v takih pogovorih veliko izve. In potem se odločim. Raje imam enostavne aparate kot nekaj s 15 programi in 33 možnostmi, saj na koncu vedno uporabljam največ tri programe. 

In nikdar, nikdar ne bom imela pomivalca s tretjo košaro, ker izgubim živce in voljo zlagat vsak kos pribora v tiste reže. V košari spodaj se pribor prav tako lepo opere, sploh če visi skozi mrežo nad posameznimi predalčki košare za pribor.  Sem si namreč tak stroj želela, prav zaradi te tretje košare, potem pa sem to v praksi poskušala pri tašči in se odločila, da to ni zame. Kaprica pač. 

mamamia

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

29. jul 2019 13:47

Skratka, dopoldan sem se nasmejala, čeprav sem hodila sama... in govorila sebi v brado "jeb**š budale"... Grem mimo avtodoma in prileten gospod stoji čisto zadaj, ima odprt kason in v kasonu mali-mali pomivalni stroj. (Pravkar ga je praznil) Pogledam registrsko - NL.

Brez komentarja sem.

Pozdravček!

tanasa  

član od: 28.12.2009

sporočila: 26

31. jul 2019 13:16

Po mojem neke bistvene razlike med znamkami ni, razen cene. Dele itak vsem delajo Kitajci. Pri meni je do nedavna vse bilo od Gorenja. Pomivalni stroj deluje brezhibno že 11 let, deluje dnevno, obcasno tudi po dvakrat.

Prvi moj stroj, ki ni več Gorenjev, je pralni. Za nižjo ceno iste karakteristike ima Beko.

Če mene vprašaš, je važno, da imaš servis za katerokoli že znamko v bližini.

tanasa

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

1. avg 2019 17:27

Ne le bližina servisa, meni je važna tudi dolžina garancije. Po preteku garancije pa ti stroj lahko popravi katerikoli mojster, ki je tega vešč in sposoben, ker ni rečeno, da je uradni serviser tudi dober mojster.

Sama imam že 2. Boscha in sem z njim zelo zadovoljna.

 

 

tedyka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti