Pomivalni stroj

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

3. dec 2012 5:01

Ponavadi se natrese 1 kg soli naenkrat. Da gre vsa noter, si pomagaj tako, da z ročajem kuhalnice mešaš in dotresaš sol. Verjemi, počasi gre vsa noter. Ja, malo vode, lahko tudi malo soli, pa gre čez, pa ni nič hudega.

pirnica

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. dec 2012 7:35

Normalno, da gre voda čez, saj sipaš sol v vodo.

lp

cervus

pultica  

član od: 10.4.2012

sporočila: 57

3. dec 2012 7:36

Pozdavljen! Me veseli, da nisi eden tistih, ki pravi, da ima doma ženo in ne rabi pomivalca.

Kar se tiče pa filanja soli, voda gre čez zato, ker jo ni čist do vrha verjetno, saj sprot, ko se rabi jo tako pol zaliva voda. Upam ,da sem ti kaj pomagala. Jaz sicer uporabljam gel in sem več kot zadovoljna. Zaželeno je tudi, da na vsak 1 -2 meseca stroj zalaufaš na prazno in daš notri samo tisto flaško s tekočino, ki je za pranje pomivalca.

pultica

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

3. dec 2012 11:49

Aha, torej ko pridem domov.. bom še dodatno nasipal notri.... torej zdaj sem že kakšnih 200gramov in nato bom še kakšnih cca 800gramov... 

Torej, čez kakšen mesec oziroma ko zmainka pa ponovno... hvala vam. 

 

@PULTICA.

Hjah, eni pač rečejo da če je ženska doma pa potem naj ona vse ureja... no way... sej pravim , vsak bi si moral probat sprva kakšen let sam živeti v stanovanju tako kot sem osebno, pa potem dobit zraven boljšo polovico. Torej če nisem čistil in urejal sem bil v svinjaku, kar pa no way. 

Vsak ima dve roke in dve noge, če velja cunja za enega velja tudi za drugega... torej ni velike teorije tukaj :) 

 

Hvala vsem, srečno

dkrajnc24

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

5. dec 2012 7:26

Ammmm , včeraj zvečer sem dal v pranje samo polovični del pomivalnega...a to pomeni tudi to, da potrebuje zgolj polovico vode ali isto količino ? 

Nič mi ne piše tam v tisti knjigici zraven, katero sem dobil... 

dkrajnc24

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

5. dec 2012 8:13

Odvisno od tega, kakšne programe imaš. Jaz imam namreč program, pri katerem naj bi stroj sam ugotovil, koliko posode oz. kako umazana je notri, in bi porabo vode in posledično energije sam prilagodil. Sem ga testirala, naložila samo nekaj kozarcev in krožnikov, pa je pral ravno tako dolgo kot pri polnem stroju. Tako uparabljam kar programe, ki se meni zdijo primerni in te odločitve ne prepuščam več stroju.

Je pa moj stroj elektroluxov.

pirnica

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

5. dec 2012 9:30

Aha,aha... Jst imam whirpoolovga ( tko nekak se napiše)

 

Ja jaz sem mel včeraj polovico pomivalca a sem vseeno fliknil v pranje in me res zanima ali samo polovico vode v tem primeru porabi ali isto, kot piše za celotgnega, torej 10 litrov... nimam pojma in sm kr tko na izi vprašanje postavil, če mogoče kdo pozna :) 

dkrajnc24

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

9. mar 2015 14:04

Imam pokvarjen pomivalni stroj in se odločam med Boschem ali Hooverjem.Ali ima kdo dostop do testa ZPs v februarju?

hvala in lp

grixi

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

milja44  

član od: 2.1.2014

sporočila: 152

9. mar 2015 16:52

Trixi jaz sem ravno danes prebirala Vipov test PS. Če nimaš revije VIP naročene jo najdeš v knjižnici, kjer jo jahko v miru prelistaš. Splača se ti, saj je testiranje različnih znamk zelo obsežno in je najbolje, da ga sama preučiš., ter se odločiš po svoji presoji. Vedno ko kar koli večjega nabavljam se obrnem na revijo VIP, saj je najbolj strokovna in nepristranska. Pa veliko sreče!

milja44

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

9. mar 2015 18:25

O, najlepša hvala, tečem v knjižico.... Sem nam precej mudi z nakupom...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti