Pomivalni stroj

9532  

član od: 26.11.2002

sporočila: 1

10. dec 2002 17:04

Ker Gorenje nima lastne proizvodnje pomivalnih strojev, so mi svetovali Electrolux, že leto in pol pere brezhibno, deli so poceni, tako, da je bil nakup zadetek v polno. Matjaž Kobal

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

16. jan 2003 22:27

NUJNO NUJNO!!! Vsi, ki ga imate, prosim svetujte! Od prihodnjega meseca naprej nujno rabim pomivalni stroj. Sicer bi si rada privoscila novega prve kakovosti (nad 100.000 sit), ampak so finance omejene. Danes sem v reklami za Coming zagledala znamko BEKO za borih 60.000 SIT. Ali se splaca??? Kako bi ga ocenili? Baje je bolj glasne narave, to je pa tudi vse, kar sem uspela do zdaj zvedeti. Ali bi bilo mogoce boljse kupiti rabljenega, visjega razreda? Ali je boljsi INDESIT v Intersparu za 80.000? Ne vem, kako naj se odlocim! Prosim, pomagajte! Sycia Sporočilo je spremenil(a) sycia dne 16. jan 2003 22:29:39

kolma  

član od: 6.11.2001

sporočila: 73

17. jan 2003 7:53

Zdravo! Malo pozno sem opazil, tole temo in med njimi clanek od "kacajdr", glede slovenske pameti. Ko ste omenili, da Smeg dela za Gorenje hladilnike in Gorenje da gor samo nalepko. Tu ste se pa zmotili. Je namrec ravno obratno. Gorenje dela za Smeg. Andrej

vkrist  

član od: 8.1.2003

sporočila: 42

17. jan 2003 13:01

lep pozdrav, sam sem ponosna lastnica pomivalnega stroja od aprila lani in v tem času je postal moj zelooo dober prijatelj. Ker smo se selili in kupili novo kuhinjo, sem rabila nove aparate. V Merkurju so imeli takrat akcijo trojček - od Boscha in sicer pomivalni stroj, pečico in keramično ploščo za 283.000 sit. Veliko za naenkrat dat, ampak ce rabiš, rabiš. So dali na šest obrokov brez obresti. Pere brezhibno, plošča in pečica sta enkratni. Za odločitev sem porabila par dni, pa iskala, primerjala...in na koncu ugotovila, da kakorkoli seštevam in kombiniram, takšne kvalitete po takšni ceni ne bom dobila. Sicer pa mislim, da so standardi na tem področju visoki in konkurenca velika, tako da vsak resen proizvajalec lahko ponudi nekaj ustreznega.Želim vam da se čimprej odločite in potem uživate medtem, ko bo stroj delal namesto vas. Poglejte malo oznake porabe (razredi A,B,C) in poiščite kakšnega zanesljivega trgovca, naj vam objektivno svetuje. lp violeta

MA-RE  

član od: 4.2.2003

sporočila: 38

8. feb 2003 13:22

Jaz sem prišel do spoznanja, da največ (tako glede uporabnosti kot glede na kvaliteto, prijaznost do uporabnika, izgled, energetska varčnost, ...) za določeno ceno dobim pri Electroluxu (od njih imam hladilnik, pečico, steklokeramično ploščo, vgradni pomivalni stroj,...). LP Marijan PETEK

jst  

član od: 2.1.2003

sporočila: 18

8. feb 2003 20:59

Sama sem devet let nazaj kupila pomivalni stroj Fontana - poceni, srednje kakovosti. Pa mi služi kot na začetku ali pa mogoče vedno več. Do sedaj ni bilo popravil - moram po lesu potrkat. Namesto briljantine uporabljam kis za vlaganje. Najbolje je, da kupite takega, ki ima ločeno pranje tudi posameznih delov - ali samo zgoraj ali oba dela. Kozarci in skodelice se ponavadi hitreje naberejo za pranje. Take pa vem da je prodajal Candy.

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

8. feb 2003 23:23

1. da ima tiho delovanje 2. čim večjo izbiro programov 3. časovni zamik pranja (zelo praktično,če šparaš pri elektriki) 4. kje se nahajajo šobe za splaknjevanje oz. če ima senzor, da ko spira da spira toliko časa, da je posoda čista in potem so variante.. samostoječi.. ali vgradni.. pa barve, in kje imaš tipke spredaj ali na vratih, itd.. tako, bolje dati prej več, verjemi jaz sem z svojim Bosch ZELO zadovoljna.. stella

Barbara Cuzak  

član od: 20.3.2002

sporočila: 108

10. feb 2003 8:16

Jaz pa ti povem, da je eno navadno sranje, moja mama je total razočarana nad Boschom, res, da ima te super funkcije, ampak servisu za 50.000 SIt se nismo izognili, pa da nebi komentirala kakšni so kozarci - polni peska. Osebno imam že 3 leta INDESIT pa sem nadvse zadovolna cenovna razlika je 90.000 SIT med maminim in mojim strojem, le moj pomiva kot se šika.

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

13. sep 2010 10:11

Prosim za nasvet, preden grem na servis, kjer me bodo po vsej verjetnost odslovili. Imamo nov (6 mesecev ) pomivalni stroj, drag, ampak nismo zadovolni z njim. Posoda je slabo oprana, kozarci polni lis. Menjali smo tablete, poskusili s praški, pa ni tako kot bi moralo biti. Skratka zelo sem razočara in ne vem, kaj naj strorim. Zanima me, ali je katera od vas imela podobne problema, pa potem reklamirala in s kakšnimi rezultati. Hvala za vaše izkušnje. Kotarca

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

13. sep 2010 10:27

Sol, sijaj? Ste očistili filter? Kateri stroj? Smo imeli doma iste probleme, kombinaciji vsega naštetega in uporaba gela namesto tablet je pomagala. Uporabljamo samo eno vrsto gela. Upam da lahko odgovorim, kljub temu da nisem katera ampak kateri?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti