Kavni avtomati

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

9. avg 2005 0:01

mamamia, danes sem bila v tavelikem Merkurju v BTC. In nimajo nič podobnega tvojemu opisu. Bo po mojem treba pogledat pri "tazgornjih" sosedih po trgovinah. Če si ga prvič kupila pri njih, bo mogoče tudi v tadruge šlo. Če pa še obstaja proizvajalec, poišči njihovo spletno stran in malo pobrskaj med proizvodi v njihovi ponudbi. Tako si boš mogoče manj obrusila pete in boš raje kar preko računalnika ali telefona zastopnika "pobarala", naj ti ga zrihta. Pa seveda poročaj o svojem uspehu. Zgleda, da nas je že kar nekaj takih, ki bi imele/imeli/imela (da bom spolno korektna in ne bo pritožb) tole zadevščino. Lp, tjas

ines  

član od: 30.11.2004

sporočila: 91

9. avg 2005 14:29

mamamia, jaz sem pred kake pol leta v Italiji, natancneje Goric, trgovina Smarti pri kroznem kriziscu v Vrtojbi videla nekaj podobnega. Pravzaprav gre za tiste vrte toaster, ki ima dve vodoravni grelni ploskvi in se odpira kot knjiga. V njem lahko delas tako toast kot meso, zelenjavo ali hrenovke. Jaz sem svojega starega (drugacnega) nadomestila s takim in se obnese. No, imeli so tudi enega, ki je imel spodaj se en tak predalcek, v katerem naj bi pekel stvari ali topil sir za raclette. Bil je znamke Tefal. Sicer se mi zdi,m da to ni to, kar sprasujes ti, vendar sem ti vseeno javila in ti posiljam link na stran, kjer je slicica, ce ti kaj pomaga: http://www.tefal.it/tefal/products/product/index. Jaz imam enakega, samo brez "predalcka", rabim ga za popoekanje kruha in celih senvicev in je super. LP

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. avg 2005 14:33

Punce, hvala za pomoč. Res sem bistra, da se nisem spomnila pogledat na internetno stran proizvajalca, pa vsak da na računalniku. Bravo jaz, res s em smotana. Tista moja napravica ima klasično obliko toasterja, da kruh daš lepo v navpičko režo. S sprednje strani pa je odprtina in v njej grelci (kot v pečici, zvite cevi) in zraven primeren krožnik, širok kakih deset c. Sem po nasvetu s foruma napravo fotografirala, zdaj šaje s fotoaparata ne znam spravit na računalnik ali poslati s fotoaparata na kak elektronski naslov. Mi lahko kdo pomaga? Sicer sem pred časom napravico videla v Intersparu v MB, pa mi pred letom dni nakup še ni bil zanimiv. ZDaj pa je seveda ni več. Bom poročala o rezultatih poizvedb oziroma napisala proizvajalca, pa si bomo spet pomagali, ne? Pozdrav vsem, Mamamia mamamia

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

10. avg 2005 15:01

Mamamia, potrebuješ kabel, ki ga prek USB vhoda (navadno je na sprednji ali zadnji strani ohišja) vklopiš na računalnik. Navadno te potem fotoaparat vpraša sam kaj želiš storiti. Potem prekopiraš slike, če ti ponudi to možnost, se pravi jih shraniš v določeno mapo, po elektronski pošti pa jo pošlješ kot priponko (kot druge datoteke). Poskusi pa če ne bo šlo kar vprašaj. lp, Marija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. avg 2005 22:43

Galyka hvala, grem poskusit. Zdaj sem šele na škatli opazila to režo. Sem pa res hempasta, kot rečemo mi na Štajerskem. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti